MBA Manažérska psychológia

Premýšľali ste nad tým, že ako manažér prežívate stres takmer v každej minúte vo svojom povolaní? Čelíte zodpovednosti nielen za seba, ale aj za svoj tím, ktorý vám bezhranične dôveruje a spolieha na vás. Ako správne tieto situácie zvládať a stať sa dobrým manažérom môžete vďaka štúdiu MBA Manažérska psychológia.

Cítiť sa dobre na svojej pracovnej pozícii je veľmi dôležité a kľúčové pre vykonávanie pracovných povinností. Byť dobrým manažérom nie je len o dobrom vystupovaní, kvalitnému time manažmentu a výkonnosti. Medzi tzv. know how tejto pozície patrí aj emočná inteligencia, vedomá a kvalitná komunikácia, prezenčné a koučovacie zručnosti, vďaka ktorým sa stanete lídrom, ktorý motivuje a inšpiruje svoj tím.

 

Čo vám prinesie štúdium Manažérskej psychológie?

  • Osvojíte si zručnosti potrebné na formovanie efektívnych tímov
  • Budete pripravení na stresové situácie a prípadné konflikty
  • Pochopíte, aký dôležitý je balans medzi pracovným a osobným životom
  • Zlepšíte si prezentačné schopnosti
  • Naučíte sa aplikovať psychologické metódy do praxe

A ešte oveľa viac!

 

Ako hodnotia štúdium programu absolventi?

Vedomosti získané štúdiom som začal rovno uplatňovať v praxi. Mojou stratégiou totiž bolo študovať tie zamerania, ktoré sa týkajú priamo oblastí, s ktorými pracujem. Preto som na nich spracovával seminárne práce, ktoré mi zároveň slúžili ako plán zmien, ktoré som v organizácii paralelne realizoval. Keď sme napríklad menili organizačnú štruktúru, spracovával som seminárnu prácu na zmeny v organizačnej štruktúre. Potom, čo som získal spätné väzby lektorov, som mohol dané zmeny realizovať v našej organizácii.
– Michal Němec, MBA

 

Pre koho je štúdium vhodné?

Pre manažérov, ktorí potrebujú pomôcť s vedením svojho tímu. Pre tých, ktorí vnímajú manažment ako osobnú záležitosť. A predovšetkým pre tých, ktorých psychológia jednoducho baví a zaujíma.

Chcete sa aj vy stať lídrom, ktorý sa naučí rozumieť sebe i ľuďom okolo seba, osvojiť si nástroje pre soft skills, zlepšiť komunikáciu, prezentáciu a svoju schopnosť presvedčiť tím okolo seba, že ste človek na tom správnom mieste? Podajte si prihlášku.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *