Oživte vašu obývaciu izbu alebo chodbu krásnym obrazom

Obrazy na stenu jednoducho patria. Je veľká škoda, pokiaľ si niekto zvykne žiť v interiéri, kde obrazy chýbajú. Bez toho, aby si to totiž jeho obyvatelia uvedomovali, izby nemajú vôbec taký šmrnc, ráz, zaujímavý detail, ako by mali, keby treba nad sedaciu súpravu, ale tiež napríklad nad nižšiu komodu, pozdĺž dverí a podobne, umiestnili vhodne zvolené obrazy.

K dostaniu je ich mnoho veľkostí, vyberať môžete obrazy z rôznou tematikou, aj abstraktné obrazy, ktoré sa hodia do moderných i elegantných priestorov a mnohé iné.

Obrazy, ktoré vás doslova „dostanú“

Už ste niekedy vstúpili do obývacej izby vašich priateľov a užasli ste nad obrazom, ktorý dominoval múru, pri ktorom stála sedacia súprava? Napríklad na ňom boli zvieratá, ktoré daní priatelia milujú, kvety, ktorých nie je nikdy dosť, možno na ňom bolo mesto, v ktorom sa zasnúbili alebo išlo „len“ o obraz plný farieb, ktorý ale priestoru dokonale „sedel“.

Veľmi pekne vyzerajú aj obrazy, ktoré sú zložené z viacerých menších obrázkov. Napríklad z dvoch, troch i viacerých kusov. Môžete si vybrať tipy s krajinou, zvieratami, krásnym zátiším…

Obľúbené abstraktné obrazy

Medzi obľúbené patria abstraktné obrazy. Na webových stránkach glast.sk nájdete kúsky, ktoré sú veľmi zaujímavé a hodia sa nielen do obývacej izby, ale aj do spálne alebo napríklad do vstupnej haly. Čo napríklad obraz na plátne „Fialový motýľ na dlaniach“? Alebo obraz na plátne „Nádherná ruža fraktál“? Sú k dostaniu buď ako jeden obraz, alebo delené na niekoľko samostatných častí, ktoré ako celok veľmi zaujmú.

Oživenie farbami nielen prostredníctvom obrazov

Krásne spestrenie do izieb prinášajú aj sedacie vaky. Pokiaľ máte napr. obývačku v hnedom alebo šedom tóne, taký obraz do modra spoločne so sedacím vakom v modrej farbe urobia s priestorom obrovské kúzlo.

Je len na vás, či a aké obrazy si kúpite. Ak však vyberiete také, ktoré vás budú charakterizovať, alebo budú vyjadrovať vaše postoje, ukazovať, čo máte radi, vašu investíciu do nich nebudete ľutovať.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *