Buďte vo firme tým správnym lídrom

Poznáte frázu: Šéfom môže byť každý, ale líder je iba jeden? Aký je rozdiel medzi šéfom a lídrom? Pozícia šéfa so sebou prináša okrem nadštandardného platového ohodnotenia a iných firemných benefitov, aj malé osobné zadosťučinenie, či hrdosť. Byť však dobrým šéfom a viesť svojich zamestnancov tak, aby vo vás videli lídra, firma prosperovala a zamestnanecká kultúra a kolektív bol zohraní, to je umenie.

 Zatiaľ, čo šéf riadi svojich zamestnancov, líder ich vedie a vyhľadáva možnosti učenia sa a rozvíja svoj tím. Skutočný líder si vie vybudovať rešpekt priateľskou cestou. Pokiaľ ste však vo vedúcej pozícii nový, prípadne by ste chceli porozumieť lepšie svojim zamestnancom a manažovať firmu tak, aby dosahovala väčších výsledkov, zverte sa do rúk odborníkov.

Business Institut je na trhu postgraduálneho vzdelávania v oblasti programov BBA, DBA, LLM a MBA už od roku 2009 a za roky svojho pôsobenia sa právom označuje ako líder. Počas jeho niekoľkoročnej existencie prešlo jeho bránami množstvo absolventov, medzi nimi niekoľko významných lídrov, podnikateľov, manažérov, či vedúcich. Niektorí z nich prišli s tým, že začínajú, niektorí iba hľadali smerovanie. Jedno však mali spoločné. Pod vedením kvalitných lektorov a odborníkov z Business Institutu sú momentálne na popredných pozíciách v medzinárodných korporáciách, vedú svoje firmy a pod ich taktovkou vytvárajú nové pracovné miesta nielen na Slovensku, ale aj v Českej republike, či zahraničí.

Práve pre manažérov, riaditeľov a vedúcich je zamerané online MBA štúdium, ktoré je určené pre tých najvyťaženejších. Online štúdium sa plne prispôsobí nielen vaším potrebám, ale predovšetkým vášmu harmonogramu. Výhodou je štúdium odkiaľkoľvek a kedykoľvek a  to vďaka e-learningovému systému. E-learningový systém je prepracovaná platforma, vďaka ktorej je štúdium MBA na Business Institute prehľadné, interaktívne a kvalitné. Študovať online MBA je možné až v 9 programoch. V ponuke sú klasické predmety ako Management, HR, Stratégie, ale aj odbornejšie ako marketing, zdravotníctvo, či podnikanie.

Na rozdiel od iných poskytovateľov, prestížne online MBA štúdium na Business Institute trvá iba 1 rok, počas ktorého načerpáte množstvo nových poznatkov, ktoré môžete okamžite aplikovať do praxe. Za tento krátky čas sa môžete kvalitatívne posunúť v kariére, vedení a naplnení vašich osobných a profesijných cieľov.

Online MBA programy je možné začať študovať kedykoľvek, nemusíte sa preto prispôsobovať spolužiakom, či klasickému fixného začiatku štúdia.  Nad rámec štúdiu vám Business Institut ponúkne aj stretnutia so zaujímavými osobnosťami, online a offline knižnicu, literatúru zdarma, networkingové stretnutia a množstvo ďalších bonusov. Stále váhate? Referencie úspešných absolventov vás určite presvedčia.

Buďte kvalitným lídrom, ktorí na sebe neustále pracuje. Podajte si svoju prihlášku k MBA štúdiu a otvorte dvere k úspechu už dnes!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *