Inzercia

Na stránke smein.com Vám ponúkame možnosť zakúpenia reklamy. Konkrétne ponúkame možnosť inzerovať formou:

1. PR článku

Ponúkame Vám vytvorenie a publikáciu pr článku na stránke Smein.com za výhodnu cenu 30 €. V cene je zahrnuté napísanie článku v rozsahu 1 NS (môžeme vytvoriť aj kratšie alebo aj dlhšie články, záleží od dohody) a jeho následná publikácia. Článok zostáva na webe po celú funkčnú dobu. Článok bude obsahovať max. 3 externé odkazy (možnosť individuálne dohody). Nevytvárame a nepublikujeme články porušujúce pravidlá adsense a etický kódex.

2. Bannerovej reklamy

Bannerová reklama patrí medzi veľmi obľúbenú formu propagácie. Na našej stránke ponúkame umiestnenie banneru v sidebare alebo nad článkami. Cena banneru na mesiac je 7,5. Veľkosť banneru a jeho umiestnenie si tvolí samotný inzerent.

3. Odkazov

Inzerovať môžete aj formou odkazov. Odkaz bude umiestnený v sidebare webu, v sekci doporučujeme. Môže byť obalený textom o dĺžke 80 znakov. Cena odkazu na mesiac je 5.

 

V prípade záujmu o akúkoľvek formu reklamy nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom kontaktného formuláru. Spôsob platby, množstevné zľavy a individuálne dohody sú možné. Stačí nás kontaktovať.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *