Prestížne MBA štúdium iba na skok od slovenských hraníc. Vyrazte za vzdelaním do Prahy

Voľba vzdelávania, či štúdia je náročná vec, čo sa rozhodovania týka. Porovnanie kvality, lektorov/učiteľov, štýl výučby a v neposlednom rade dochádzanie, či cena. Prestížne MBA štúdium od Business Institutu nájdete len na skok od slovenských hraníc, v Slovákmi obľúbenej Prahe. Vyrazte do Prahy nielen na výlet, či za spoznávaním krajiny, ale aj za štúdiom. Rovnako ako to robia mnohí Slováci.

Štúdium MBA zažíva svoj rast aj na Slovensku, no však v menšom a pomalšom tempe, ako na príklad u našich českých susedov. Business Institut je etablovaná česká vzdelávacia inštitúcia, ktorej dverami za desiatky rokov pôsobenia prešli tisíce absolventov. Kvalitný systém výučby, sústreďovanie sa na dopyt a požiadavky študentov, skúsený lektorský tím, prepracovaná ponuka MBA programov, možnosti voľby formy štúdia, to všetko sú atribúty, pre ktoré sa množstvo slovenských študentov rozhodne študovať práve v Prahe. Samozrejme, je na mieste časová otázka, ako stíhať takéto štúdium, keď sa realizuje v inom štáte. Práve prepracovaná forma štúdia je obrovskou a silnou devízou Business Institutu.

V kombinovanej forme MBA štúdia ide o prepájanie online a offline sveta. Väčšina štúdia prebieha v online forme, ktorá umožňuje doslova študovať odkiaľkoľvek a kedykoľvek. Je tak na študentovi, kedy si svoje štúdium rozplánuje, ako i kedy sa mu lepšie vzdeláva. E-learningová platforma, prostredníctvom ktorej online štúdium prebieha, je vlastne systém, vďaka ktorému môžete mať neustále vaše štúdium vo svojom počítači, či smartfóne. Vo svojej zložke nájdete nielen študijné materiály, ale i doplnkovú literatúru, knižnicu, audiovizuálne doplnky, prezentácie, semináre, webináre a rôzne praktické prednášky. Samozrejmosťou sú online konzultácie s lektormi. Zvyšok štúdia prebieha prezenčnou formou, kedy 1x za mesiac príde študent do Prahy. Tieto prezenčné stretnutia sú bohaté na nové vedomosti, rozvoj zručností a networking. Počas celého štúdia, ktoré trvá 1,5 roka, sú vám k dispozícii skúsení lektori z praxe, ktorí vedú nielen semináre, ale sú aj vašimi mentormi a pomáhajú vám na vašej študijnej i kariérnej ceste.

Ponuka MBA programov je na Business Institut naozaj bohatá. Na výber je až 18 MBA programov, ktoré sú rozdelené do kategórií od tradičných programov, ako MBA PR a komunikácia, MBA Marketing a reklama, MBA Management soft skills, až po tie úzko špecializačné ako MBA Management zdravotníctva, MBA Real Estate, či MBA Management obchodu. Na svoje si príde naozaj každý. Pokiaľ ste odborníkom vo svojom odbore, alebo by ste sa len radi dozvedeli niečo nové, prípadne chcete zmeniť svoje kariérne pôsobenie, práve pre vás je štúdium manažérskeho MBA programu to pravé. Okrem skúseností, vedomostí, či kontaktov, vám MBA štúdium dá nové možnosti, nápady, lepšie uplatnenie na trhu práce.

„Za roky praxe nie je ničím výnimočným, že po skončení nášho MBA štúdia sú absolventi ihneď povýšení, alebo stúpnu na platovom rebríčku, hovorí Ing. Ivo Ducheček, riaditeľ Business Institutu.

Cyklus kombinovanej formy MBA štúdia zahajuje Business Institut už teraz, preto neváhajte a rezervujte si podaním prihlášky k štúdiu svoje miesto. Pridajte sa k úspešným Slovákom, ktorí sa rozhodli cestovať za kvalitou a urobili tak krok k lepšej kariére a k svojmu osobnému životu. Vyrazte do Prahy za vzdelaním aj vy.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 1 vote)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *