5 dôvodov, prečo študovať MBA

Štúdium MBA vám prinesie množstvo praktických znalostí a zručností, vďaka ktorým vám bude vhľad do aktuálnych trendov moderného manažmentu jasnejší. Vďaka MBA titulu navyše získate výhody pri pohovore a kariérnom raste.

Čo je MBA?

Master of Business Administration slúži na získanie a prehĺbenie znalostí v oblasti manažmentu. Do štúdia sa môžete pustiť ihneď po vyštudovaní vysokej školy alebo kedykoľvek neskôr. Medzinárodne uznávaný titul vám pomôže naštartovať profesijný rast, a navyše vám uľahčí získanie vytúženej pracovnej pozície spojenej s vyšším príjmom. Titul MBA vám môže tiež pomôcť pri prvých krokoch, tzn. pri pracovnom pohovore.

Perfektný štart kariéry

Každý, kto štúdium MBA dokončí, bude mať veľkú profesnú výhodu. Zamestnávatelia totiž uvidia, že máte záujem sa ďalej vzdelávať, zlepšovať sa vo svojich kvalitách a ste otvorení novým možnostiam. Pre mnoho firiem sú tieto vlastnosti veľmi dôležité a u svojich potencionálnych zamestnancov ich ocenia.

Vybočíte z davu

Počet absolventov vysokých škôl každým rokom rastie. S titulom MBA sa však od všetkých bakalárov, inžinierov a magistrov ľahko oddelíte.

Naučíte sa riešiť problémy a získate kvalitné manažérske vzdelanie

V rámci štúdia MBA budete riešiť problémy, s ktorými sa firmy reálne stretávajú a musia ich pravidelne riešiť. Na to vám poslúžia lektori, ktorí sú zároveň odborníci z praxe.

Ideálne miesto pre štúdium MBA?

European School of Business & Management SE je škola s medzinárodnou pôsobnosťou, ktorá poskytuje profesijné vzdelanie v programoch MBA, DBA, BBA, LLM a MSc. Inštitút vychádza z dlhoročných skúseností prestížnych zahraničných univerzít a Oxfordského systému výučby, ktorý má korene v britskom vysokoškolskom systéme.

Výučba na ESBM prebieha prevažne online, vďaka čomu môžu študovať aj tí najvyťaženejší, ktorí nemajú čas pravidelne dochádzať na výučbu.

Nespornou výhodou štúdia na ESBM je možnosť začatia výučby kedykoľvek počas celého roka. Nie je tak potrebné čakať na začatie študijných programov či riešiť problematiku s otvorením požadovaného výukového programu. Na ESBM máte istotu otvorenia každého študijného programu bez ohľadu na počet uchádzačov.

Viac informácií o MBA štúdiu nájdete tu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *