Slovenské miesta, kde sa oplatí ísť lyžovať

Naše milované Slovensko ponúka pre lyžiarov množstvo kvalitných lyžiarskych stredísk v krásnej prírode. Lyžiari v našej krajine sú skutočnými šťastlivcami, pretože Slovensko sa môže pýšiť množstvom jedinečných miest, kde je lyžovačka skutočne skvelým zážitkom. Obľubujete lyžovanie na Slovensku alebo vás lákajú lyžiarske strediská našich zahraničných susedov?

Kysuce

Sever našej malebnej krajiny sa jednoznačne oplatí navštíviť nielen s cieľom zažiť skvelý lyžiarsky zážitok, ale i kvôli okúzľujúcej prírodnej scenérií, ktorú Kysuce ponúkajú. Do tohto regiónu športovci s obľubou cestujú nielen za cieľom lyžovania. Kysuce sú totiž ideálnym miestom pre veľké množstvo rôznych ďalších zimných športov. Na svoje si prídu aj tí, ktorí pred lyžami uprednostnia bežky či skialpy lyže.

Donovaly

Spojenie krásnej prírody a kvalitnej lyžovačky sú dvojitá výhra pre každého športovca. Presne túto výhodnú kombináciu ponúkajú lyžiarom Donovaly. Táto lyžiarska lokalita je s obľubou navštevovaná aj vďaka rozmanitosti zjazdoviek, na ktorých si prídu na svoje začiatočníci i pokročilí lyžiari.

Vysoké Tatry

Milované, prenádherné Tatry. Lokalita, v ktorej nikdy nuda nehrozí. Návšteva Vysokých Tatier je zárukou jedinečných a krásnych zážitkov. Lyžovačka na výdatne zasnežených svahoch spojená s dokonalým výhľadom na kopce prosto stojí za to! Vysoké Tatry sú povinnou destináciou pre každého vášnivého lyžiara.

Jasná

Oblasť, ktorá sa zaručene zaraďuje medzi raje pre lyžiarov. Kto ešte nenavštívil Nízke Tatry, by tak mal rýchlo urobiť. Kombinácia prírodných krás a množstva lyžiarskych trás predstavuje pre lyžiarov to pravé miesto kvalitnej lyžovačky.

Terchová

Slovenské lokality na lyžovačku sú ideálne pre lyžiarov, turistov, bežkárov… , a práve to je výhoda, ktorú ponúkajú i miesta v Terchovej. Nielen, že si perfektne zalyžujete na svahoch, ale máte na výber aj z množstva ďalších športových aktivít v prostredí prekrásnej prírody.

Na slovenskej zime je úžasné, že kedykoľvek si zbalíte svoje lyžiarske oblečenie a lyžiarsku výbavu, zakaždým sa nájde v našej krajine miesto, kde zažijete úžasnú lyžovačku.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *