Pohrebná služba Zvolen a široké okolie – to je Nante

Ľudský život začína aj končí. Práve vďaka tomu je tak vzácny. Koniec je spojený so smútkom a často nás pristihne nepripravených. Preto je dobré, ak sa môžeme spoľahnúť na niekoho, kto sa nám s našimi blízkymi pomôže rozlúčiť dôstojne a na úrovni. Takou službou je Nante.

Pohrebná služba Nante, sídliaca za Zvolenskou nemocnicou, je synonymom pre pohrebníctvo Zvolen a široké okolie. Zabezpečuje pohrebné služby predovšetkým pre okresy Zvolen, Krupina a Detva. Má však skúsenosti aj s organizovaním rozlúčok v okresoch Lučenec, Banská Štiavnica, Žiar nad Hronom, Sabinov, Rožňava či Liptovský Mikuláš. Firma poskytuje kvalitné služby, ktoré vám pomôžu zorganizovať všetky náležitosti súvisiace s rozlúčkou a pohrebom zosnulého s minimom starostí a s ohľadom na dôstojnosť rozlúčky.

V Nante sa vždy snažia vyjsť v ústrety svojim zákazníkom aj v dnešnej dobe koronavírusovej pandémie. Preto sa pohreby dajú vybaviť aj behom víkendov a sviatkov, vždy od 10:00 do 17:00. Prevozy pritom služba Nante realizuje 24 hodín denne behom pracovného týždňa, víkendu, aj cez sviatky.

 

Chcete pohreb na úrovni?

V Nante sa neustále vzdelávajú a sledujú dianie v pohrebníctve v Európe aj vo svete. Nie je preto problém zareagovať a splniť prianie ktoréhokoľvek zákazníka. Ako štandard dostávate to najlepšie, čo sa v našom stredoeurópskom regióne ponúka.

Spoľahnúť sa môžete na ktoréhokoľvek so zamestnancov pohrebnej služby. Sú veľmi empatický, spoľahlivý, s psychickou odolnosťou aj fyzicky zdatní. So zosnulými zaobchádzajú s úctou a s pozostalými ohľaduplne. Firma má k dispozícii tiež perfektný vozový park.

 

Verte profesionálom

Každá cesta životom raz končí. Doprajte svojim blízkym, aby tá ich skončila dôstojným rozlúčením. Zverte pohreb do rúk pohrebnej spoločnosti Nante, vďaka ktorej budete mať väčší priestor na rozlúčenie sa so zosnulým bez toho, aby ste sa museli naplno venovať iba organizovaniu pohrebu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Pohrebná služba Zvolen a široké okolie – to je Nante, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *