Obaly na iPhone: Poriadny smartfón potrebuje poriadny obal

Možná vám v žilách koluje jablková šťava, alebo ste sa konečne rozhodli pre svoju životnú investíciu a kúpili si iPhone. Tak či onak, určite mu doprajte poriadny outfit. Ten môj má dokonca aj „veci na prezlečenie“.

 

Kvalitný obal na iPhone je skutočne dobrou investíciou

Chrániť iPhone pred poškodením kvalitným obalom sa vyplatí. Správne obaly na iPhone výrazne znižujú pravdepodobnosť poškodenia telefónu. V obale dokáže ustáť pády, chránený je aj pred všemožnými škrabancami, napríklad od kľúčov vo vrecku. Vyhnete sa návštevám servisu a pravdepodobne sa nebudete už po roku hrnúť do nového modelu, keď ten váš bude stále vypadať ako nový.

Pokiaľ sa nám podarí iPhone udržať v dobrom a nepoškodenom stave, často sme prekvapení, za koľko ho dokáže pozdejšie ešte predať. Každý, kto si kupuje staršie Apple produkty, pozerá predovšetkým na fyzický stav zariadenia. A platí to aj pre iPhone. Preto každá vizuálna nedokonalosť výrazne znižuje jeho cenu. Takže nosiť iPhone bez obalu je veľká začiatočnícka chyba.

 

Pre fashionmaniakov aj pre milovníkov army štýlu

Aké obaly pristanú iPhone? Ak chcete mať zo svojho smartfónu módnu ikonu, doprajte mu obal od Karla Lagerfelda. Táto legenda nás už síce opustila, ale jeho módny odkaz tu zostane ešte veľmi dlho. Dopriať si však môžete aj módne obaly od Guess, alebo luxusné kožené kúsky Innocent.

Svoj iPhone však môžete ochrániť aj ako vojaci. Ochranné puzdro UAG Pathfinder Series Case nielenže skvele padne do ruky, ale splňuje vojenské testovacie normy a je tak odolné samo a odolným robí aj iPhone, ktorý v ňom nosíte.

 

Do základnej výbavy patria aj poriadne iPhone slúchadlá. Bez nich je iPhone len polovičný

Vybavte svoj iPhone perfektne aj po audio stránke. Doprajte si nielen kvalitné iPhone slúchadlá, aj im samotným dajte krásne ochranné puzdro. Môže ísť ale aj ďalej a kúpiť si praktický bluetooth reproduktor. Kompletné vybavenie pre iPhone, ale aj pre iPad, Mac, Apple Watch či AirPods kúpite v e-shope Innocentstore.sk.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Obaly na iPhone: Poriadny smartfón potrebuje poriadny obal, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *