Už žiadny nechtový stereotyp, sú tu termo gél laky!

Neustále premýšľate, akú farbu dať na nechty tentoraz? Trojtýždňová červená vás už ľahko nudí? Super! Termo gél laky vám vytrhnú tŕň z päty hneď niekoľkokrát, obzvlášť s prichádzajúcou zimou. Nechty ozvláštnia dve farby, ktoré sa vám budú striedať priamo pred očami – a to doslova!

S prichádzajúcou zimou nás sprevádzajú nové trendy, looky a vy premýšľate, ako ich spolu zladiť k dokonalosti. Nevyhnutnou myšlienkou je aj akú zvoliť farbu nechtov, a ako to už tak býva, neraz sa ocitnete na hranici medzi dvoma farbami. Tak, čo teraz? Vydýchnite si, môžete si vychutnať obidva odtiene, a ešte nimi oslníte svoje okolie! Ako? Siahnite po termo gél lakoch, ktoré dokážu meniť farby v závislosti na teplote okolia. Trebárs z modrej sa žmurknutím oka stane ružová. A to sa len tak nevidí!

 

Skvelé na zimu!

Vonku sa nám teploty pomaly ale isto blížia k magickej nule a doma praská drevo v kozube alebo hučí kúrenie. Vonku sa vaše prechladnuté prsty chvália vianočnou zelenou, zato doma s hrnčekom teplého čaju sa razom menia na veselú žltú. Nielenže termo gél laky skvele vyzerajú, ale na nechtoch vydržia nepoškodené až 3 týždne! Manikúra vás tak skoro neomrzí, neodrie sa a veríme, že s blížiacimi sa sviatkami hneď po vianočnom stromčeku sa stanú vaše nechty stredobodom pozornosti.

Tip: Ak ste vo svete dokonalej dlhotrvajúcej manikúry nováčikom, určite oceníte skvelú kompletnú sadu na úpravu nechtov gél lakom. Je v nej obsiahnuté všetko potrebné pre dokonalú manikúru a šetrí vašu peňaženku!

 

Jednoduché tvorenie pomocou termo gél laku

Jednoduchá, rýchla a efektná. Presne taká je aplikácia na vaše nechty. Rovnako ako každý gél lak, tak i termo gél lak sa na vopred upravený necht nanáša pomocou štetca, ktorý poznáme z obyčajných lakov na nechty. Čo už sa ale od bežných lakov líši, je vytvrdnutie produktu v UV, prípadne LED lampe na nechty. Je to veľmi jednoduché.

Pokiaľ už s gél lakmi máte nejakú skúsenosť a pozdávajú sa vám, môžete vyskúšať aj termo UV gély. Na nechtoch držia ešte o niečo lepšie než gél laky, viac odolávajú záťaži a farby dokážu meniť rovnako prirodzene, ako sa voda s mrazom mení na ľad.

Prekvapte pod stromčekom okrem darčekov i svojou manikúrou!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Už žiadny nechtový stereotyp, sú tu termo gél laky!, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *