Chcete mať modernú obývaciu izbu? Vyberte správnu sedaciu súpravu

Obývacej izbe dominuje jednoznačne sedacia súprava. V poslednej dekáde sa ale trendy výrazne zmenili, a to aj v natoľko špecifické oblasti, ako je bývanie. Dávno sú preč doby, kedy sa v miestnostiach vynímali varianty 3 + 2 + 1. V súčasnej dobe sú obľúbené predovšetkým rohové alternatívy, pretože využívajú aj priestor v rohu.

Veľmi dôležité je, aby sedacia súprava dokonale zapadala do štýlu obývacej izby, pretože by inak pôsobila ako päsť na oko, ako sa ľudovo hovorí. Rovnako tak by ste si mali uvedomiť, či mávate často početné návštevy, alebo sedaciu súpravu budete využívať len vy. Rozhodujúcim faktorom často býva cena, ale nemalo by to tak byť, pretože investícia do kvalitného prevedenia sa vo výsledku oplatí, lebo taká sedačka vám vydrží oveľa dlhšie.

 

Sedacie súpravy podľa funkčnosti

Stretnete sa s rôznymi spôsobmi rozdelenia. Z najširšieho hľadiska by sme ich mohli rozdeliť na klasické, rozkladacie pohovky, s úložným priestorom, ale aj s polohovacími prvkami. Záleží na tom, čo od nej očakávate a aké máte požiadavky.

Veľkosť sedacej súpravy zvolíte s ohľadom na priestorové možnosti obývacej izby. Zamerajte sa na to, aby nebola príliš veľká, ale ani príliš malá. Nie je práve šťastné riešenie kúpiť model cez celú obývačku, pretože tým miestnosť opticky zmenšíte, čo zrejme nechcete.

 

Sedačky na mieru sú stávkou na istotu

Ak vám nevyhovujú ponuky obchodných reťazcov a bojíte sa aj kvality ich výrobkov, nadchnú vás sedacie súpravy na mieru. Vyrábajú ich profesionáli, ktorí si dávajú záležať na precíznom spracovaní a kvalite použitého materiálu. Jedným z najdôležitejších prvkov sedacej súpravy je konštrukcia. Pokiaľ nie je pevná, potom vám sedačka príliš dlho nevydrží. Rovnako tak si u sedačky na mieru môžete zvoliť dizajn, ktorý sa vám pozdáva a zapadá do štýlu vášho interiéru.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Chcete mať modernú obývaciu izbu? Vyberte správnu sedaciu súpravu, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *