Fantázii sa medze nekladú: 5 inšpirácií pre parádny kryt na mobil

Mobily sa stali neodmysliteľnou súčasťou našich životov. Výrobcovia sa predbiehajú v predstavovaní najnovších vychytávok. Spolu s novými modelmi tak vznikajú aj nové puzdrá. Niektoré sa držia osvedčených šablón, no sú aj také, čo sa neboja vyniknúť svojím vzhľadom. Inšpirujte sa naším výberom.

 

Unikátny citát od obľúbeného autora

Napriek tomu, že sa citáty v posledných rokoch stali klišé, nie je tomu vždy tak. Niektoré menej používané repliky z klasických kníh či niche filmov majú opačný efekt. S vhodným grafickým doplnením zaručene zaujmú nejeden zvedavý pohľad. Najmä pokiaľ je dotyčný fanúšikom daného diela. Nebojte sa ukázať, čo máte radi. Nie ste sami.

Zdroj: Unsplash.com

 

Neobvyklé kombinácie zaujmú na prvý pohľad

Podaktoré kryty na mobil ponúkajú originálne vizuálne stvárnenia. Napríklad aj pomocou kontrastu rôznych materiálov. Mimoriadne obľúbeným je stále drevo. Pripomína retro štýl, no v spoločnosti drsnejšej štruktúry pôsobí skôr ako doplnok modernej doby. Bez najmenších pochýb sa práve takéto kryty na mobil radia medzi najunikátnejšie.

Zdroj: Pexels.com

 

Kryty na mobil môžu byť umením

Ak patríte k milovníkom umenia, určite nevynechajte kryty na mobil so stvárnením známeho umeleckého diela. Hviezdnu noc od Gogha si jednoducho strčíte do vrecka. Neobmedzujte sa len na hotové diela. Umenie môže mať rôznu podobu. Ani tie najabstraktnejšie tvary sa len tak nestratia. Pri krikľavých tónoch to platí dvojnásobne.

Zdroj: Pexels.com

 

Gumený medvedík proti pádu na tvrdú podlahu

Čoraz častejšie sa na trhu obalov na mobily objavujú kryty z gumy. Prevažne sú to známe postavičky z kreslených filmov a seriálov alebo rozličné zvieratká. Tieto milé puzdrá si získali najmä ženy a deti. Okrem svojej unikátnej podoby poskytujú aj zvýšenú ochranu pri páde na zem. Guma totiž v porovnaní s plastom nečakaný náraz stlmí o niečo lepšie.

Zdroj: Unsplash.com

 

Pri výbere krytu na mobil sa riaďte sami sebou

Nezáleží na tom, čo si myslia ostatní. Kryt na mobil si vyberáte vy sami. Ak sa vám zapáči gýč, nevadí. Vezmite si ho. Je to len a len vaše rozhodnutie. Vy sa naň budete pozerať najčastejšie. Je možné, že sa vám po čase zunuje a kúpite si opäť iný. Väčšina ľudí má puzdier niekoľko a striedajú ich podľa nálady. A čo vy?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *