Chalupa Brusírna ponúka luxusné ubytovanie s výhľadom do korún stromov

Tiež každý rok bojujete s výberom dovolenky, ktorá by sa zapáčila celej rodine? Váhate medzi luxusným ubytovaním a zaujímavými výletmi po okolí? Potom už nemusíte. Zrubové chalupy v Čiernom Dole sú vybavené prvotriedne a od ich dverí je to k zaujímavým pamiatkam čoby kameňom dohodil.

Atmosféra podhorského mestečka je neopakovateľná. Prechádzka od jednej pamiatky k druhej (začať môžete u unikátnej nákladnej lanovke a skončiť napríklad pri hoteli Pošta) je spojená dobrým jedlom a vyhliadkami do horskej prírody. Večery sa ale predsa len trávia najlepšie pri praskajúcom ohni s pohárom vína v ruke a s ľuďmi, ktorých máte najradšej.

Obyčajný hotel alebo penzión vám také súkromie neponúkne ani zďaleka. Bývanie u súkromníkov je zase v tejto oblasti takmer nemysliteľné, ak nemáte naozaj chlpaté známosti. Ale nezúfajte. V Čiernom Dole nájdete ubytovanie, ktoré splní aj vaše najnáročnejšie požiadavky a predstavy.

 

Moderné ubytovanie s nostalgickým nádychom

Chalupa Brusírna je v rodine pôvabných dreveníc v okolí Čierneho Dolu najmladším benjamínom. Historické vzory ponechala stranou a stavila radšej na moderný štýl s čistými líniami s veľkými presklenými oknami, ktoré klasické drevenice nemávajú. Ponúka ničím nerušený výhľad do korún stromov i do ďalekého okolia.

A jej vybavenie nadchne každého milovníka moderného bývania, ktorý sa prikláňa k prírodnému štýlu. Z elegantnej voľne stojacej vane sa môžete pozerať priamo do sviežej zelene vonku. Vyhrievať sa dá pri kachliach rovnako ako v luxusnej saune, po ktorej sa navyše môžete schladiť vo vonkajšom kúpacom sude. A atmosféru nezabudnuteľných letných večerov určite podporí vlastný gril a predovšetkým súkromná a  bohato zásobená vínna pivnica.

Záhrada je obložená prírodným kameňom a do náručia prírody vás vtiahne šumiaci horský potôčik. Chalupa Brusírna poskytuje jedinečné ubytovanie po celý rok. K dispozícii sú 2 štvorlôžkové apartmány a 2 dvojlôžkové izby, takže so sebou na dovolenku môžete pokojne vziať celú rodinu alebo svojich najbližších priateľov. Koniec koncov, spoločná dovolenka so sebou obvykle prináša tie najkrajšie zážitky. Prečo jej teda nedať šancu?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *