Čo všetko by mala mať moderná drevenica?

Láka vás kúzlo starých čias, ale nie ste si istí, či ho možno po všetkých stránkach úspešne prepojiť s nárokmi modernej doby? Chalupa Brusírna v Černém Dole vám ukáže, ako taká moderne spracovaná drevostavba môže vyzerať – a to tým najlepším spôsobom.

Ako inak si vyskúšať funkčnosť drevostavby než tak, že sa v jej múroch na pár dní jednoducho ubytujete? V Černém Dole si to môžete vyskúšať napríklad v chalupe Brusírna, postavenej v modernom čistom štýle s veľkými presklenými oknami – oveľa väčšími, než má väčšina klasických dreveníc.

Zdokonalenie celého procesu je zrejmé tiež na jej vzhľade – stojí totiž na mohutných kamenných základoch, ktoré bránia vzlínaniu vlhkosti z pôdy, a tým aj poškodzovaniu dreva vonkajšími faktormi.

Žula, sklo a železo si s drevom rozumejú perfektne

Netradičný vzhľad drevenice Brusírna zaujme vaše oči na prvý pohľad. Nevšednú farbu dreva má na svedomí použitie ihličnatého stromu – borovice douglasky, a to iba stredov kmeňov. Drobné detaily má potom na svedomí iba krása kovu, skla a železa.

Spojenie starého a nového sa odráža aj v interiéri. Všetko okolo dýcha drevom, ale moderné prvky vo výbave vás rozhodne nenechajú na pochybách, že tu si svoje chvíle odpočinku zaručene vychutnáte. A čo všetko je k dostaniu?

• TV

• wi-fi

• kachľové pece

• sauna

• vonkajší kúpací sud

• plne vybavená kuchyňa vrátane kávovaru

• vínna pivnica

Dovolenku si tu užijete aj s rodinou

Ubytovanie v chalupe Brusírna ponúka v spojení s nádhernou prírodou Krkonôš naozaj nezabudnuteľné zážitky v ktoromkoľvek ročnom období. Rezervujte si svoj pobyt s partnerom alebo priateľmi vo 2x štvorlôžkovom apartmáne a 2x dvojlôžkovej izbe a vychutnajte si svoju dovolenku so všetkým.

A ak vám dovolenka v drevenici učarovala, môžete si pokojne nechať postaviť aj jednu vlastnú. Martin Roubal, ktorý chalupu Brusírna navrhol, vám postaví presne takú na želanie kdekoľvek po ČR. Zistite viac na www.chalupyroubal.cz.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *