Titul MBA – cesta k lepšej práci

Štúdium na úrovni Masters of Business Administration (MBA) predstavuje profesijné postgraduálne vzdelanie, ktoré sa zameriava predovšetkým na praktické znalosti a zručnosti v oblasti aktuálnych trendov moderného manažmentu. Špecializácia MBA ponúka jedinečný náhľad do špecifických oblastí manažmentu, ktorý v sebe kombinuje nevyhnutné teoretické informácie s praktickým know-how profesionálnych lektorov.

Špecializácie MBA sú navrhnuté tak, aby rozvíjali vodcovské schopnosti študentov a ponúkajú odborníkom príležitosť oficiálne rozpoznať svoje obchodné skúsenosti. MBA je v súčasnosti najobľúbenejším odborným študijným programom na svete! Tento titul je často uprednostňovaný pred inými podnikateľskými kvalifikáciami, pretože je uznávaný v celosvetovom meradle a ako taký je značkovým programom vo svete akademickej obce.

 

Formy štúdia

European School of Business and Management sa prispôsobuje študentom, ktorí sú zväčša pracovne a súkromne dosť vyťažení. ESBM preto ponúka kombinovanú formu štúdia , čo v praxi znamená, online štúdium prostredníctvom e-learningu s tradičnými seminármi. Semináre sú plné interaktivity, zamerané na prax a rozvoj praktických zručností uchádzača. Nad rámec štúdia sú taktiež pripravené rôzne prednášky, workshopy či stretnutia a diskusie na rôzne témy z oblasti managementu.

Programy MBA sa vyvinuli s cieľom udržať krok s požiadavkami moderného podnikania; väčšina kurzov sa zameriava na problémy medzinárodného podnikania a globálneho manažmentu. ESBM ponúka na výber tradičné programy, ale aj veľmi špecificky zamerané.

 

Otvorte dvere prosperujúcim pracovným príležitostiam

Vďaka svojej kvalifikácii majú absolventi programu MBA väčšiu šancu získať a udržiavať vedúcu pozíciu na vysokej úrovni. Väčšina absolventov MBA na ESBM  sú vrcholoví manažéri, riaditelia, personalisti, alebo podnikatelia. Tento typ pozície prináša vyšší plat, ale aj vyššiu zodpovednosť a dlhšiu pracovnú dobu.

Ak chcete získať titul MBA, nemusíte ďaleko cestovať ani absolvovať štúdium v zahraničí. Medzinárodná prestížna inštitúcia ESBM svojim študentom ponúka unikátnu formu programov MBA, ktoré majú veľmi dobre prepracovaný systém vzdelávania. Štúdium MBA je zamerané predovšetkým na prax, takže sa nemusíte báť, že sa z vás stane teoretik, ktorý sa v praxi stratí. Avšak aj svoje teoretické znalosti určite pretavíte do praxe a budete ich môcť aplikovať vo svojom zamestnaní. ESBM disponuje profesionálnym tímom lektorov, ktorí  pôsobia na vysokých manažérskych postoch a majú za sebou roky praxe a preukázateľné výsledky.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *