Potrebujete vzdelanie, ktoré je zamerané na prax? Vyskúšajte štúdium MBA

Ak chcete kariérne rásť, musíte vziať svoje vzdelanie do vlastných rúk. Nehovoríme teraz
o akademickom vzdelaní. Určite každý z nás si všimol, že vyštudovať vysokú školu, neznamená vyhliadku lepšieho zamestnania. Vysokoškolákov je čoraz viac a nie všetci nachádzajú vhodné uplatnenie. Musíte vziať svoje vzdelanie do vlastných rúk. Nehovoríme
o tradičnom vzdelávacom systéme. MBA je titul, ktorý otvára dvere do sveta podnikania.

MBA (Master of Business Administration) môže byť veľmi prospešná kvalifikácia, ktorá zvyšuje vaše zručnosti, ako aj znalosti vo finančnom sektore. Ak si prajete navštevovať modernú vzdelávaciu inštitúciu a získať titul MBA, nemali by ste sa nechať odradiť tým, aký je tento program náročný a drahý. Existuje však veľa dobrých dôvodov, pre ktoré sa oplatí zvážiť štúdium MBA.

 

Vyššie platy

Titul MBA poskytuje absolventovi nielen lepšie pracovné príležitosti, ale aj vyššie mzdy, ktoré idú ruka v ruke s týmto programom. Vzhľadom na kvalifikáciu absolventa sú jeho šance na nájdenie pracovného miesta na riadiacom poste oveľa vyššie. Ak chcete ďalej rozvíjať svoju kariéru v oblasti riadenia podniku, titul MBA určite zvýši vaše šance na dosiahnutie tohto cieľa.

 

Zameranie na prax

Väčšina potenciálnych študentov hľadá osvedčený študijný program so zaujímavými kurzami a rôznymi témami, ako aj silné vyhliadky na kariéru po ukončení štúdia. Trik je v tom, že teoretické vedomosti a prax v skutočnom živote sú základnými piliermi skutočnej cennej vzdelávacej skúsenosti. Zároveň praktický prístup učenia umožňuje účastníkom programu vylepšiť konkrétne zručnosti a techniky. Štúdium MBA vám umožní študovať popri práci a je zamerané na prax, takže po získaní titulu, budete prínosom pre každú firmu.

 

Špecializácia

European School of Business & Management SE poskytuje výber až z 20 MBA programov, ktoré vedú tí najlepší lektori z praxe. Môžete si vybrať manažment obchodu, verejnej správy, projektový alebo personálny manažment, manažment v školstve a mnoho ďalších.

Čo teda môžete urobiť s programom MBA? Postgraduálny titul MBA vám ponúkne množstvo výhod, najmä ak ide o špičkovú vzdelávaciu inštitúciu. Získanie vysokého platu po ukončení štúdia, nástup na riadiace miesto, rozvoj silnej profesionálnej siete alebo dokonca stať sa vlastným šéfom je len niekoľko z výhod štúdia v odbore MBA.

 

Pridaná hodnota štúdia MBA na ESBM

ESBM pre širokú verejnosť organizuje pravidelné workshopy zadarmo na veľmi zaujímavé témy. Účastníci sa tak môžu aktívne zapojiť do programu tohto workshopu a odniesť si veľa zaujímavých a praktických skúsenosti. Poslednou témou bola „Sebamotivácia a vôľa na dosiahnutie osobných cieľov“. Malú ochutnávku nájdete v sekcií odborné workshopy.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Potrebujete vzdelanie, ktoré je zamerané na prax? Vyskúšajte štúdium MBA, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *