Netrápte sa s balením darčekov, vyberte darčekové kazety

Aj keď do Štedrého dňa ešte pár týždňov zostáva, nakupovať vianočné darčeky môžeme už teraz. Oplatí sa to, aby sme si predvianočný čas mohli užiť s rodinou a priateľmi. Darčekové kazety sú stávkou na istotu a vždy urobia radosť.

Nájsť pod stromčekom svoju obľúbenú vôňu alebo dostať možnosť vyskúšať nejakú novú ocenia ženy aj muži. Darčekové kazety vôní navyše majú tú výhodu, že sú zabalené v originálnych a dizajnových krabiciach, ktoré sú samy o sebe krásne a nemusíte tak zháňať papier a dekorácie, kazetu jednoducho môžete darovať tak, ako je. Ďalšou, pre mnohých nemenej podstatnou výhodou, je možnosť vybrať si darčekovú sadu aj podľa svojich finančných možností.

 

Pre ňu

Dámy sa väčšinou delia na tie, ktoré kvetinové vône milujú a na tie, ktoré ich tak nejako úplne nemusia. Ak si nie ste istí, ktorý typ je žena, ktorú chcete obdarovať, stavte skôr na univerzálne a svieže vône, ako je napríklad Dolce & Gabbana Light Blue. Očarujúce jablko s citrónom, jazmínom, ružou a hodvábnym pižmom vytvára nezabudnuteľnú vôňu, ktorá pripomína leto a prechádzky po slnkom zaliatej pláži. V nižšej cenovej hladine je potom skvelou voľbou Bruno Bannana Woman s tónmi pomaranča, brečtanu a vanilky.

 

Pre neho

Aj v ponuke darčekových kaziet pre mužov môžete vyberať podľa značky, obsahu alebo ceny. Z tých lacnejších zaujme napríklad S.OLiver Prime League, ktorá obsahuje sprchovací gél a 30ml EDT so športovou vôňou. Dotyk chladného oceánu a nekonečnú dávku sviežosti ponúkne stálica na nebi obľúbených vôní a to už od roku 2005, kedy bola Bvlgari Aqva Pour Homme predstavená. Pre milovníkov korenených vôní a kráľa noci je potom vhodnou vôňou toaletná voda Boss The Scent s tónmi kože, dreva a bergamotu.

Darčekové kazety s vôňou sú skvelým darčekom pre niekoho blízkeho, ideálne ak poznáme jeho vkus alebo obľúbenú vôňu. Na www.parfemy-elnino.cz môžete ale vyberať aj z darčekových sád s kozmetikou či detských darčekových kaziet.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *