Trblietky a lesk podčiarknu opálenie

Na sklonku leta prichádza tá správna doba pre všetky milovníčky lesku, trblietania a jasu. Dokonalé opálenie z dovolenky pri mori je skvelým základom pre vyniknutie rozjasnenia. Predĺžiť si leto a vniesť slnko aj do kancelárie je jednoduché.

Tú hlavnú dovolenku roka už má väčšina z nás za nami a tešíme sa na predĺžené víkendy, babie leto a jesenné teplé dni. Tento rok slnečným lúčom naozaj prial a tak si zatiaľ užívame stále leto v plnom prúde. Opálenie tak zostáva krásne viditeľné a my sa môžeme vyžívať v jasu a lesku. Ideálnou voľbou pre bežný deň sú bronzery, ktoré podporia opálený vzhľad pleti a tá potom vyzerá doslova ako pobozkaná slnkom. Obmedzovať sa nemusíte len na použitie na tvár, i ramená alebo dekolt môžete s bronzerom krásne rozžiariť.

Dotyk slnka je potom poznať aj na líčení očí. Tiene a ceruzky môžu mať hnedozlaté aj zlatisté odtiene, nemusíme sa báť trblietok alebo rozjasňovačoch, na opálenej pleti vyzerá všetko veľmi dobre a než nastanú zimné plieskanice, mali by sme si leto poriadne užiť aj v líčení. Ani na telo nemusíme zabúdať, inokedy ako v lete, keď chodíme s odhalenou pokožkou, si môžeme užiť telové mlieka s trblietavým efektom? Jemné trblietanie a tónovanie dodá Victoria´s Secret Passion Struck, rozjasňujúce telové mlieko s úžasnou vôňou.

Ak sa vám náhodou nepodarilo na dovolenke sa opáliť alebo nie ste ten správny typ, nemusíte zúfať. Bronzery a lesky vám pomôžu získať vzhľad ako zo žurnálu a prípadné opálenie dotvoria samoopaľovacie prípravky alebo tónovacie telové mlieka. Jemný zlatistý nádych pristane každému typu pleti a nemusíte byť smutná, že kolegyňa je o mnoho stupňov viac opálená než vy. Miesto žiarivo zlatej siahnite skôr po hnedozlatých odtieňoch, ktoré pôsobia jemnejšie a prirodzenejšie na menej opálenej pokožke. Obrovský výber kozmetiky nájdete na www.parfemy-elnino.cz, kde si môžete vybrať a objednať pohodlne online z domova a predĺžiť si leto.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *