Suchý olej má magické účinky pre vašu pleť

Spojenie slov olej a suchý nám na prvý dojem moc dohromady nejde. Olej v nás vyvolá skôr pocit mastnoty a potreby dlhých minút, než sa môžeme obliecť. Práve preto je suchý olej revolúciou v kozmetickom priemysle.

Oleje z rôznych jadier alebo kvetov našej pleti prospievajú a radi ich používame pre hydratáciu i hebký vzhľad. Po použití ale musíme u väčšiny druhov olejov dlhú dobu počkať, než sa vstrebe mastnota, a až potom je možné sa začať obliekať alebo líčiť. Olej skrátka potrebuje svoj čas a čokoľvek, čo dovedie jeho použitie spríjemniť, je vítané. Legendárny suchý olej Huile Prodigieuse uviedla na trh v roku 1991 zakladateľka spoločnosti Nuxe Aliza Jabez a okamžite sa stal hitom kozmetického sveta.

Tento jedinečný produkt má multifunkčné využitie a preto si dokázal získať srdcia mnohých užívateľov po celom svete. Vďaka svojmu zloženiu takmer výhradne z prírodných surovín skvele regeneruje, vyživuje a chráni pleť aj vlasy, použiť ho môžete aj pre masáže alebo ošetrujúci zábal. Suchý olej Nuxe Huile Prodigieuseje obohatený o vitamín E, neobsahuje silikóny, konzervanty ani syntetické minerálne oleje a v jeho zložení nájdete 6 vzácnych olejov – z makadamových orechov, lieskových orechov, boráku lekárskeho, sladkých mandlí, ľubovníka a kamélie.

Olej z kamélie japonskej je jedným z najluxusnejších a tiež najviac vonných prírodných olejov. Okrasná kvetina, ktorej kvety sa hojne využívajú ako ozdoba plesových šiat, je bohatým zdrojom omega kyselín a vitamínu F a skvele vyživuje vlasy. Borákový olej má hydratačné účinky a je vhodný aj pre alergikov a mandľový dokonale regeneruje a dodáva pleti aj vlasom energiu. Suchý olej od Nuxe je jedinečný práve pre svoje zloženie a účinky. A aj keď sa ho veľa výrobcov snaží napodobniť, originál ostáva len jeden. Z pohodlia svojho domova ho kúpite na www.parfemy-elnino.cz a už za pár dní môžete svojej pleti aj vlasom dopriať to najlepšie. Po horúcom lete si to iste zaslúžia.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *