Na čierne bodky pomáha čierna maska!

Vrana k vrane sadá, hovorí staré príslovie, ale u čiernych bodiek to neplatí. Tieto nedokonalosti na našej pleti nás dokážu poriadne potrápiť a denne sa snažíme im predísť alebo sa ich úplne zbaviť. Dobrým súperom pre čierne bodky je čierna maska. Tá im nepomáha, ako by sa podľa príslovia mohlo zdať, ale naopak nás ich účinne zbavuje.

Čierne bodky sú vlastne upchaté a nečistotami zanesené póry a za ich vznik môže celý rad faktorov. Aj pri dôkladnom a kvalitnom čistení pleti a návštevách kozmetičky sa bodkám málokto z nás vyhne. Snažiť sa ich zbaviť mechanicky, vytláčaním, môže viesť skôr k ich zapáleniu a ešte ďalšiemu zhoršeniu stavu pleti. Ideálnym riešením je kórejská čierna maska, ktorá aktívne nečistoty z pleti odstráni a zanechá ju čistú a bez nevzhľadných bodiek.

Použitie masky je jednoduché, rovnaké ako u iných zlupovacích masiek. Na očistenú a najlepšie navlhčenú pleť naneste masku v tenkej vrstve a nechajte pôsobiť do zaschnutia, potom zlúpnite. Čierna maska je 100% prírodná a má naozaj čiernu farbu, obsahuje totiž aktívne bambucké uhlie. To funguje ako hĺbkový čistič pleti, dokáže z nej vytiahnuť všetky nečistoty a absorbovať maz. Ovsené extrakty pomôžu počas pôsobenia pleť spevniť a vyhladiť, grepový olej stiahne a zosvetlí póry a provitamín B5 pleť vyživí, hydratuje a upokojí. Po zlupnutí masky je potom vhodné pleť ešte umyť vodou alebo tonikom a aplikovať kvalitný krém pre zvýšenie ošetrujúcich účinkov.

Účinná čierna maska sa stala obľúbenou u mnohých miliónov žien po celom svete a ďalšie a ďalšie užívateľky objavujú jej zázračné účinky. Možno aj preto sa stala obľúbenou aj pre falšovanie a na trhu tak môžete naraziť na čierne masky, ktoré majú do originálu ďaleko a ani ich účinky nie sú tak výrazné. Nakupujte preto u overených predajcov, ako je www.parfemy-elnino.sk aby ste sa vyhli zbytočnému sklamaniu a čiernych bodiek sa naozaj zbavili.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *