Jasná – ideálne miesto na dovolenku

Slovensko je nádherná krajina a je výborné, že si to uvedomuje čoraz viac jej obyvateľov. Prekvapí obrovskými veľhorami aj rozsiahlymi nížinami, nájdete v ňom hlboké údolia, vysoké štíty, tajuplné jaskyne, husté lesy aj rozkvitnuté lúky. Ak hľadáte miesto, kde stráviť dovolenku a pritom si naplno vychutnať všetky jej krásy, vyskúšajte bohatú ponuku Nízkych Tatier a ubytujte sa v Jasnej. Ubytovanie Jasná je pre všetkých klientov a návštevníkov Tatier ako stvorené. Ide o ideálnu lokalitu, z ktorej je výborná dostupnosť ku všetkým atrakciám a turistickým vymoženostiam, ktoré národný park Nízke Tatry ponúka.

Či už si vyberiete ubytovanie v novopostavených chatách alebo v hoteloch na brehu rieky Demänovka, vysokou kvalitou služieb, ktoré poskytujú ubytovacie zariadenia budete príjemne prekvapení. Okrem špičkovo zariadených izieb a apartmánov máte k dispozícii možnosti športového vyžitia či už v spoločenských miestnostiach alebo na ihriskách, plne vybavené kuchyne, detské kútiky aj bezplatnú Wi-Fi. Samozrejmosťou sú zakryté terasy vhodné na grilovanie a k výbave ubytovacích zariadení často patrí aj sušiareň a požičovňa lyžiarskej výstroje, čo ocenia hlavne zimní návštevníci.

 

Nielen turistika

Nemyslite si však, že ak nie ste fanúšikom každodenných turistických výstupov, tak sa budete nudiť. Ponuka rôznych atrakcií je naozaj široká. Z Jasnej sa rýchlo dostanete na prehliadku jaskýň, či už je to Demänovská jaskyňa všeobecne považovaná za jednu z najkrajších v Európe alebo napríklad Stanišovská jaskyňa, z ktorej si odnesiete nezabudnuteľný zážitok z toho, že si na cestu jej tajomnými chodbami budete svietiť len čelovkou.

Tešíte sa po horúcom dni na dobre vychladené pivo? Spravte si výlet do Pivovaru Kvačany pri Liptovskom Mikuláši, kde si môžete vychutnať vynikajúce nefiltrované a nepasterizované pivá s fantastickou chuťou a so zachovaním všetkých zdravých kultúr a vitamínov. Popíjať výborné pivo a zároveň si upevňovať zdravie – to je predsa ideálna dovolenka!

Ak sa rozhodnete vyraziť z Jasnej na Chopok, takisto to nemusí byť náročný výstup, stačí sa vyviesť lanovkou a z výšky sa kochať výhľadom na všetky strany. Deti zabaví Drakopark a dračia príručka a celá rodina si môže spraviť prekrásne fotky s obrovskou sochou draka Demiána.

A po návrate z výletu? Doprajte si relax vo wellness centre Forest Garden – ponorte sa do upokojujúcej hudby a vody v bazéne, nechajte sa odborne vymasírovať a oddajte sa odpočinku.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *