Chalupa Šípková – luxusné ubytovanie v srdci Krkonôš

Chalupy Roubal patria k najkrajšiemu a najluxusnejšiemu ubytovaniu v Krkonošiach. Vychádzajú z podkrkonošských ľudových tradícií, ale neváhajú sa obliecť aj do kabáta moderny a súčasného luxusu. Vyberie si z nich každý, kto chce na svojej dovolenke zažiť niečo jedinečné a nevšedné.

Rodina chát z dielne Roubal má štyroch členov. Všetky stavby sú situované tak, aby boli ľahko dostupné z obľúbeného, turisticky atraktívneho mestečka Černý Důl, ale zároveň dostatočne odľahlé s kulisou horskej prírody a romantických výhľadov, ktoré vám na vašu dovolenku v Krkonošiach nedovolia ešte dlho zabudnúť.

Chalupa Roubalka, Chalupa Šípková a Chalupa Ledárna sú pripravené privítať malých aj veľkých návštevníkov autentickými replikami dobového nábytku, spaním za pecou a ďalšími prvkami v poslednej dobe tak vyhľadávaného starodávneho bývania v štýle našich babičiek. Chalupa Brusírna potom očarí všetkých milovníkov moderného a čistého designu, ktorý využíva okrem masívnych borovicových trámov aj žulu, sklo a železo.

Nezabudnuteľné letné večery s domácim výčapom na Chalupe Šípková

Našu redakciu však najviac uchvátila už spomenutá Chalupa Šípková. Aj vy budete ohromení ozdobným dedinským nábytkom vychádzajúcim z ľudového umenia podkrkonošských rezbárov, ktorý si môžete ohmatať do posledného detailu a na vlastnej koži vyskúšať jeho pohodlnosť. Podľahnite kúzku autentickej drevenej vane, neuveriteľne pohodlného a štýlového spania za pecou alebo vo vyrezávaných posteliach pod historickou trámovou klenbou.

Nedáte dopustiť na letné večery strávené pod hviezdami? Potom vedzte, že tie horské svietia jasnejšia a žiarivejšie než tie, ktoré poznáte. Spríjemnite si tieto chvíle chutným grilovaním korunovaným lahodným pivom priamo z domáceho výčapu!

Ale báť sa nemusíte ani o výdobytky moderných technológií. Podeľte sa o fotografie chutného jedla zo záhradného grilu alebo chvíle relaxácie v luxusnej vírivke vďaka spoľahlivému vysokorýchlostnému Wi-Fi pripojeniu alebo rovno vezmite všetkých svojich priateľov a známych so sebou. Chalupa Šípková dokáže poskytnúť ubytovanie až pre desať osôb (8 plnohodnotných lôžok + 2 prísteľky), takže môžete fantastické zážitky z letnej dovolenky zdieľať so všetkými, ktorých máte naozaj radi, priamo na mieste.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *