Ako si užiť posledné dni tepla?

Pred nami sú posledné teplé dni, ktoré by ste si mali dosýta vychutnať. Najlepšie, ak sa budete venovať aktivitám a tráviť pri tom čas s priateľmi a rodinou. Čo všetko teda môžete na samom začiatku jeseni podniknúť?

 

Vyberte sa na výlet

Výlety do prírody sú stále možné. A vychutnať si posledné kúsky zelene je na mieste. Vyrazte preto s rodinou alebo priateľmi do prírody. Ponúkajú sa vám lesy, hory, známe turistické cestičky alebo jaskyne, v ktorých na vás čakajú zaujímavé pohľady. Akiste aj u vás existujú miesta, ktoré ste zatiaľ nemali šancu navštíviť. Naplánujte si preto výlet. Vezmite so sebou aj stany a spacáky a užite si ticho a vône okolitej krajiny dosýta.

 

Posledná grilovačka

Strávte kvalitný časť s hosťami a užite si posledné dni na záhrade s chutnými pokrmami. Všetko, čo potrebujete je gril, brikety a mäso vhodné na gril. Drevené brikety alebo uhlie potom iba rozpálite pomocou podpaľača a môžete sa pustiť do prípravy. Vaši hostia si tak užijú nielen skvelé jedlo a pitie, no tiež chvíle zábavy.

 

Choďte sa kúpať

Máte v okolí jazero, priehradu alebo kúpalisko? Ak je vaša odpoveď áno, zbaľte si plavky, vezmite rodinu a vyrazte za dobrodružstvom. Užite si posledné slnečné lúče v príjemnom prostredí a na chvíľu zabudnite na to, že zima je už za dverami.

 

Ochutnajte letné jedlá a drinky

Najlepší moment, kedy by ste si poslednýkrát tento rok mali vychutnať typické letné jedlá a drinky. Zájdite na svoju obľúbenú zmrzlinu, nechajte si namiešať Aperol Spritz a zajedzte to chutným cesnakovým langošom.

 

Cvičte na čerstvom vzduchu

Keď príde zima, neostane vám nič iné, iba navštevovať posilňovňu v okolí. Preto si posledné letné dni a začiatok jeseň vychutnajte dosýta na čerstvom vzduchu. Zabehajte si v blízkom parku, vezmite rodinu na bicykle a prejdite si naposledy okolie a večery trávte na prechádzkach.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *