Čo nosiť so sebou v kabelke

Bez kabelky ani na krok. Mnohé ženy toto pravidlo oceňujú a riadia sa ním za každých okolností. A samozrejme, vypláca sa im to. Nosia so sebou veci, ktoré sú potrebné, no aj také, ktoré by potrebné byť mohli. Čo teda nájdete v kabelke každej ženy?

 

Okrem nevyhnutností ako sú kľúče, peňaženka, mobil a doklady v kabelke noste tiež:

Kúsky, ktoré vás nesklamú

Samozrejmosťou je kozmetická taštička, v ktorej nájdete kúsky dekoratívnej kozmetiky. Medzi tie patrí najmä make-up, korektor, púder, riasenka, ceruzka alebo tieň na obočie, lícenka a rúž. Akiste sa nájdu aj ženy, ktoré so sebou nosia aj očné tiene a ďalšiu kozmetiku, ktorá ich môže zachrániť v rôznych situáciách.

Krém na tvár aj na ruky

Hlavne v období zimy, kedy je pokožka vysušená, sa vám krém na ruky akiste zíde. Krém totiž nielen zvláčni, no tiež hydratuje vašu pokožku.

Antibakteriálne obrúsky alebo gél

V časoch pandémie, kedy je hygiena na prvom mieste, sú antibakteriálne obrúsky jednoducho povinnou výbavou. Vždy, keď vystúpite z MHDčky či vyjdete z obchodu si ruky môžete vydenzifikovať.

Prenosná nabíjačka

Viete si predstaviť deň bez smartfónu? V dnešnej online dobe je nemožné bez mobilu prežiť čo i len hodinu. Prenosná nabíjačka je preto praktický kúsok, vďaka ktorému sa nemusíte báť, že nebudete online.

Suchý šampón

Možno ste si nestihli večer umyť vlasy alebo ste sa spotili v posilňovni. Nech je ako chce, suchý šampón je skvelým pomocníkom, vďaka ktorému budete vyzerať akoby ste len pred chvíľou vyšla zo sprchy.

Deodorant

Každá žena chce byť voňavá a to za každých okolností. Niekedy sa ale môže stať, že vám to horúce slnko alebo neočakávaná fyzická aktivita neumožnia. Aj preto je dobré byť vždy pripravená a mať po ruke deodorant.

Hygienické potreby

Medzi základné hygienické potreby patria vložky alebo tampóny, podľa toho, čo preferujete. Nezabudnite ani na hyginiecké vreckovky, ktoré vás zachránia v reštaurácii alebo na toalete, ak nebudete mať po ruke toaletný papier.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *