Starodávne bývanie v Krkonošiach so všetkými výdobytkami modernej doby

Milujete hory a radi by ste sa ubytovali priamo uprostred ich zasneženej krásy? Ale neznášate pritom skromne zariadené horské penzióny s ošúchaným vybavením a suchým záchodom? Potom pre vás máme dokonalý tip. Ubytujte sa v netradičnej chalupe Šípková!

Na prvý pohľad vyzerá chalupa Šípková ako klasická drevenica, ale akon áhle vstúpite dovnútra, dýchne na vás hrejivé teplo dôb dávno minulých. Táto chalupa je totiž vybavená do detailu presne vyrobenými replikami starého nábytku. Presnejšie povedané ide o ozdobný vidiecky štýl z doby našich prababičiek. Nejde len o elegantné pozlátko, týmto nábytkom sú vybavené všetky miestnosti a je samozrejme plne funkčný. Pokoj a harmónia starých dobrých časov vás preto bude sprevádzať po celú dobu vášho pobytu.

img_5362_large

Podrobnejší prieskum chaty však napovie, že sa tu rozhodne nachádzajú aj veci, ktoré naše prababičky nepoznali. Patrí sem napríklad vysokorýchlostné Wi-Fi pripojenie alebo dve moderne zariadené kúpeľne vrátane luxusnej vírivky. K benefitom patria aj dve plne vybavené kuchyne (vrátane kachľovej pece so sporákom) a predovšetkým mužov určite poteší vychladené lahodné pivo priamo z domácej pípy. A až vás celodenná námaha unaví, môžete si v pokoji pospať treba za pecou, ​​ako Jano z rozprávky.

Pohodlie pre všetkých obyvateľov

Ubytovacia kapacita chalupy Šípková pojme aj väčšiu rodinu alebo širšiu skupinu priateľov. Jej ubytovacia kapacita je 10 osôb (8 lôžok + 2 prístelky) a vnútorné usporiadanie je rozdelené do troch samostatných apartmánov s kompletným vybavením.

Aj jej poloha na mape je veľmi výhodná. Chalupa Šípková stojí v malebnom mestečku Černý Důl. V každom ročnom období zastavuje autobus takmer pri jej dverách a pešo je to do centra obce menej ako 5 minút. Blízko sa nachádza aj moderný skiareál a v lete sa deti môžu tiež vyšantiť na detskom ihrisku priamo na vašej záhrade.

140520113668_large

Vďaka luxusnému ubytovaniu v chalupe Šípková si na svoj pobyt v Krkonošiach odnesiete len tie najlepšie spomienky a budete sa sem na každú dovolenku radi vracať.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *