Užite si dovolenku na chalupe Ledárna

Stále ešte neviete, kam sa vypraviť na svoju letnú dovolenku? Zabudnite na rizikové pobyty v zahraničí a poďte si spolu s nami užiť krásu Krkonôš. Chalupy Roubal si získali v našich končinách už značné renomé a chalupa Ledárna z ich dielne má práve pre vás dvere otvorené.

Práve romantické svahy Krkonôš neďaleko Čierneho Dolu hosťujú pôvabnou chalupou Ledárnou obklopenou zurčiacim potôčikom a sviežo zelenými stromami. Každé ráno si môžete z jej veľkých okien užívať pohľad na vychádzajúce slnko sa šálkou kávy v ruke alebo ešte v polospánku otvoriť dvere do záhrady, poslať deti von na príjemne upravené ihrisko s interaktívnymi prvkami a užívať si posledné okamihy blaženého rána zaliateho mäkkým horským slnkom.

 

Romantická dovolenka v Krkonošiach

Chalupa Ledárna je navrhnutá Martinom Roubalom v starom štýle. Inšpiruje sa tradičnými stavbami z krkonošského podhoria. Je čiastočne zrubová s krásnym arkádami, romantickými starými násypmi, stenami z kameňa a smrekovcovým šindľom na streche.

Pôvab ľudovej architektúry vrátane reštaurovaného dedinského nábytku a kachľovej pece s obľúbeným spaním za pecou sa nevšedným spôsobom mieša s modernými vymoženosťami a wellness prvkami na čele so saunou, vonkajšou vírivkou či barom.

Každá izba je originálne zariadená – vo veľkej spálni sa budete cítiť skôr ako v nádhernom múzeu a esteticky založené duše poteší krásne spanie v podkroví. Zákernosti v podobe drevenej kade bez teplej vody (pamätáte na Ranč u Zelené sedmy?) tu ale nečakajte. Dva päťlôžkové a dve dvojlôžkové apartmány majú k dispozícii plne vybavenú kúpeľňu, kuchyňu aj televíziu a samozrejme vysokorýchlostný signál po celom dome.

Svoje zážitky zo skvelej dovolenky tak môžete okamžite zdieľať so svojimi priateľmi a známymi. Navštívte internetové stránky Chalupy Roubal a zarezervujte si svoj pobyt ešte dnes. Neváhajte, miesta sa rýchlo plnia.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *