Skrášlite si vášho štvorkolesového miláčika vkusnými a praktickými modernými doplnkami

S príchodom leta prichádzajú aj úžasné miesta, na ktoré sa budete isto chcieť dopraviť vašim štvorkolesovým miláčikom, preto ho nezabudnite patrične vybaviť. Vhodným, jednoducho aplikovateľným a finančne nenáročným skrášlením môže byť práve kúpa nových puklíc, ktoré dokážu výrazne zmeniť vizuálny dojem z vášho vozidla.

Vaše auto môžete pred cestou do obľúbených destinácií tiež vybaviť nielen dizajnovými, ale aj praktickými doplnkami, akými môžu byť napr. deflektory či iné praktické doplnky k pohodlnej jazde bez starostí.

 

Vzhľad kolies mení vizuálny dojem vášho auta

Nie každý z nás musí mať na aute nutne zliatinové disky kolies. Súčasné plechové disky kolies sú zvyčajne vždy od výroby vybavené puklicami a ich vzhľad bez nich sa nemusí páčiť každému. Zvoliť preto pekné moderné puklice na zakrytie neraz hrdzavejúceho čierneho plechového disku môže byť správnym krokom k dosiahnutiu nádherného zovňajšku vášho auta. Moderné puklice je tiež možné si vybrať v rôznych veľkostiach, tvaroch či farbách. Budete si môcť vybrať aj logo vašej značky auta, vďaka čomu dostanú puklice jasnú pečiatku, že patria vášmu vozidlu.

 

Jazdíte radi s pootvoreným oknom?

Ak áno, potom by vám v aute nemali chýbať ani okenné deflektory. Vietor vo vlasoch nemusí voňať každému z nás. Skutočne funkčné deflektory okien dokážu najmä citlivejších ľudí ochrániť pred prievanom počas jazdy. Aplikáciou deflektorov je možné tak počas celého roka vetrať oknami bez hrozby prievanu a dýchať čerstvý vzduch počas každej jazdy. Aj napriek tomu, že existujú i univerzálne deflektory je dobré voliť deflektory pre konkrétny typ auta. Deflektory okien sú v ponuke pre každý jeden model auta, vďaka čomu bude ich montáž jednoduchšia než pri univerzálnych.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Skrášlite si vášho štvorkolesového miláčika vkusnými a praktickými modernými doplnkami, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *