Ako jazdiť motorkou štýlovo?

Sezóna je v plnom prúde a vás opäť láka jazda vašou milovanou motorkou? Prehnať sa s kamarátmi mestom a autá vnímať iba ako prekážky cestnej premávky? Nezabúdajte však aj na vašu ochranu v podobe rôznych doplnkov vášho motorkárskeho outfitu, z ktorých mnohé majú nielen praktický, ale aj bezpečnostný význam.

Oblečte sa na jazdu štýlovo, prakticky a hlavne bezpečne. Široký sortiment doplnkov k vášmu motorkárskemu outfitu, kde si na svoje príde naozaj každý. Nezáleží na tom, či máte radi klasiku, alebo moderný štýl. Vyberte si napríklad štýlové motorkárske rukavice či motorkárske čižmy a vystúpte z radu vašich kamarátov motorkárov. Na svoje si príde naozaj každý.

 

Výber správnej obuvi

Každý správny motorkár potrebuje kvalitné kožené čižmy na motorku. Takéto čižmy plnia nielen funkciu doplnku vášho outfitu, ale aj bezpečnostnú funkciu. Vo vetre či v zime vás tiež ochránia pred nepriaznivými vplyvmi počasia. Nezáleží ani na tom, aká ste veková kategória, pretože ponuka je široká a je len na vás, či dáte prednosť klasickému strihu alebo jednoznačnému športovému štýlu. Na výber sú aj viaceré farebné kombinácie čižiem. Ak obľubujete konvenčný vzhľad neprehliadnite napr. štýlové a univerzálne čižmy Falko Lennox. Milovníkov klasiky isto potešia čižmy Falko Ayda.

 

Správny úchop si žiada správne rukavice

Váš motorkársky outfit nebude kompletný bez tých správnych rukavíc. Koniec koncov práve tie zabezpečujú ten správny úchop a spojenie medzi vami a vašim strojom. Sortiment zahŕňa aj kvalitné rukavice na motorku, pri ktorých si je opäť možné vyberať z rôznych strihov, farieb či materiálov. Pochopiteľne znova je tu možnosť voľby podľa toho, či ste milovník klasiky alebo moderného štýlu. Zástancovia retra budú možno upútaní rukavicami 4SR – Retro, ktoré sú dostupné v hnedej a čiernej farbe.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Ako jazdiť motorkou štýlovo?, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *