Je vašim revírom les? Vyzbrojte sa nielen praktickými, ale aj štýlovými poľovníckymi doplnkami!

Lesy sú v našich končinách už dávno zelené. Fauna aj flóra ukazuje svoju plnú silu a vy sa vydávate na pút lesom, ktorý je zároveň vašim revírom. Ako správny poľovník by ste však mali byť nielen patrične vybavený, ale aj správne ustrojený a oblečený. Správna výbava je pre vaše povolanie priam nevyhnutná a môže vám nielen uľahčiť, ale i spríjemniť vašu prácu.

Ak vám čosi chýba nahliadnite do sortimentu poľovníckej výbavy a doplnkov, aby ste boli dobre vybavení a mohli sa s chuťou venovať vášmu poľovníckemu remeslu.

 

Výber puškohľadu

Dôležitou výbavou každej poľovníckej pušky je isto dobrá optika – puškohľady, vďaka ktorým dokážete lepšie zaostriť na poľovanú zver, čo v konečnom dôsledku zvýši pravdepodobnosť, že „neminiete“. Široká ponuka zahŕňa nielen rôzne druhy a špecifikácie, ale aj pestrú ponuku značiek a ich modelov. Tak, ktorý bude ten váš  správny puškohľad?

 

Pre váš poľovnícky outfit

Aký by ste boli poľovník, keby ste nemali patričný poľovnícky outfit? Poľovnícke oblečenie plní hlavné praktické funkcie, pretože je dôležité sa v oblečení dobre cítiť, čo vo výsledku zlepší vaše schopnosti v teréne. Poľovnícke oblečenie môže byť však aj veľmi štýlové. Vhodným doplnkom sú napr. pekné košele a dokonca sortiment obsahuje aj oblečenie pre ženy, takže sa s vami bude môcť zladiť i vaša priateľka či manželka.

 

Stmieva sa? Nevadí, máme riešenie

Poľovníctvo nie je len práca dňa, ale aj práca noci. Ľudské oči nedokážu v tme veľmi dobre vidieť, a aby nám neunikla prenasledovaná zver, musíme si dokázať vypomôcť špeciálnymi prístrojmi, schopnými vidieť v tme. Termovízie sú schopné vďaka detekcii infračerveného žiarenia lepšie zobraziť v tme stopovaného živočícha a stávajú sa tak osožným doplnkom výbavy každého poľovníka. V ponuke nájdete opäť širokú paletu modelov a značiek.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Je vašim revírom les? Vyzbrojte sa nielen praktickými, ale aj štýlovými poľovníckymi doplnkami!, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *