Perfektné zápasy a dokonalá futbalová nálada

Už je to za dverami. Blíži sa najväčší sviatok fanúšikov najsledovanejšieho športu na svete – majstrovstvá sveta vo futbale. Usporiadateľskou krajinou 22. svetového šampionátu FIFA 2022 je Katar, a aj keď sa do tejto horúcej, atraktívnej a mimoriadne bohatej krajiny práve nechystáte, môžete dať voľný priebeh emóciám aj vo svojej obývačke alebo v súkromnom futbalovom brlohu, ktorému pred druhými hovoríte pracovňa. Na to, aby ste si víťazné momenty skutočne vychutnali, je však potrebný televízor s naozaj veľkou obrazovkou, ostrým obrazom aj v dynamických scénach a priestorovým zvukom. A s inteligentnými funkciami na streamovanie zápasov, ktoré nebudete môcť sledovať naživo.

Majstrovstvá sveta vo futbale sa budú konať od 20. novembra do 18. decembra 2022 v Katare, emiráte v juhozápadnej časti Perzského zálivu v západnej Ázii. Práve pre tamojšie teploty sa veľké futbalové finále uskutoční netradične mimo letných mesiacov.

Po odohraní základných skupín budú MS vo futbale pokračovať tradičným play-off. Hrať sa bude klasickým vyraďovacím systémom na jeden zápas. Na majstrovstvá sveta sa kvalifikovalo celkovo 32 tímov, z toho 13 z Európy.

Hoci medzi nimi nie je Slovensko ani Česká republika, fanúšikov čaká takmer celý mesiac každodenných zápasov, v ktorých nepochybne nebude núdza o ukážky futbalovej virtuozity a napínavé momenty s nečakanými zvratmi, ktoré vás pripútajú k obrazovke. Ale aj chvíle šťastia a smoly; aj tie patria k futbalu.

 

Novinka Hisense U7HQ – ideálny televízor na majstrovstvá sveta vo futbale

Najlepším spojencom na sledovanie futbalových zápasov bude inteligentný televízor z novej série Hisense U7HQ, ktorý je mimochodom aj oficiálnym televízorom nadchádzajúcich MS vo futbale. Pod elegantným zovňajškom sa skrýva pokročilá technológia. Umelá inteligencia a vrstva kvantových bodov (Quantum Dot) zabezpečujú prirodzené a bohaté farby, správnu dynamiku obrazu a dokonalú reprodukciu detailov v tmavých aj svetlých častiach obrazu súčasne, a to aj za denného svetla. Aj pri tých najdynamickejších akciách bude obraz absolútne plynulý vďaka 120 Hz obnovovacej frekvencii a technológii MEMC s vkladaním medzisnímok. Televízor s HDR podporuje kinotechnológie Dolby Vision® aj Dolby Atmos a využíva priame podsvietenie s nezávislými zónami stmievania. Má špeciálny športový režim a profesionálny herný režim, takže sa určite zabavíte na dlhý čas. Ak si ho zaobstaráte do konca roka, získate aj balík služieb Antik TV zadarmo. Cena väčšej 65-palcovej verzie 65U7HQ je 1 099 EUR, zatiaľ čo cena menšej 55-palcovej verzie 55U7HQ je 849 EUR.

 

To najlepšie z najlepšieho: laserová TV Hisense TriChroma

Medzi oficiálne televízory MS vo futbale patrí aj špičková laserová TV Hisense TriChroma 100L9G s uhlopriečkou viac ako 2,5 metra. Využíva pokročilú projekčnú technológiu na ultrakrátku vzdialenosť s tromi laserovými lúčmi a ako prvá pokrýva viac ako 90 % farebného spektra viditeľného ľudským okom. Ponúka dokonalý obraz so širokou škálou prirodzených, čistých a sýtych farieb bez odleskov, bohaté detaily a realistický kontrast, a to aj bez zatiahnutých závesov. Ani zvuk nezostane pozadu – TV podporuje priestorovú zvukovú kinotechnológiu Dolby Atmos. Pri streamovaní športových prenosov alebo hraní streamovaných hier plných rýchlych scén bude pohyb rovnako rýchly a plynulý, ako keby ste boli na štadióne alebo v akcii. Hisense 100 L9G sa predáva za 5 199 EUR.

 

Na schladenie počas horúcich chvíľ

MS vo futbale sa uskutočnia v novembri a decembri, ale je dosť možné, že počas nich nemusí byť núdza o horúce chvíle pred obrazovkou. Keď rozhodca zapíska koniec prvého polčasu, možno sa bude hodiť studený nápoj pre vás a vašich hostí. Bar, ktorý sa nikdy nezatvára, predstavujú americké chladničky Hisense v dizajne Pure Flat, v závislosti od modelu aj s dávkovačom studenej vody, ľadu alebo triešte priamo vo dvierkach. Či už si vyberiete štvordverovú „ameriku“, alebo sa rozhodnete pre model „French Door“ s mraziacimi zásuvkami namiesto spodných dverí, svoje potraviny a nápoje si vychutnáte dokonale. S funkciou MyFresh Choice navyše môžete mraziaci priestor premeniť na chladničku alebo veľkú nulovú zónu. Vďaka tomu získate podľa potreby dostatok priestoru na vychladenie nápojov pre vašich priateľov. Praktická je aj funkcia SuperCool na rýchle chladenie nápojov a potravín.

 

Hisense miluje šport

Spojenie so športom, a najmä s futbalom, pomáha globálnej technologickej spoločnosti Hisense veľmi zásadným spôsobom zvyšovať povedomie o tejto značke s celosvetovou pôsobnosťou. Očakáva sa, že vďaka spojeniu s nadchádzajúcimi MS vo futbale bude tento rok prekonaná hranica 20 miliónov predaných televízorov. Hisense je tiež oficiálnym partnerom prestížnych prvoligových futbalových klubov Paris Saint-Germain a FC Inter Miláno, oficiálnym sponzorom ME v ženskom futbale (Women EURO 2022) a partnerom poprednej e-športovej organizácie FNATIC. Spojenie s futbalom však prináša skvelé výsledky aj u nás. Na miestnej úrovni je Hisense sponzorom prvoligového futbalového klubu SK Slavia Praha.

sk.hisense.com

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *