Chcete si užiť pohodu v seniorskom veku? Doprajte si wellness pobyt Piešťany

Či už ste na dôchodku alebo ešte chodíte do práce, všetci si zaslúžime aspoň raz či dvakrát do roka relaxáciu v podobe príjemného pobytu, počas ktorého si oddýchneme od všedných starostí. Seniori potom vyhľadávajú pobyty, kde si môžu užiť liečebné procedúry, wellness starostlivosť, masáže, vírivky, bahenné kúpele a mnohé iné skvelé zážitky, ktoré dodajú energiu telu i duši. Výbornou možnosťou, ako sa zrelaxovať a dopriať si pohodu a pokoj, sú obľúbené wellness pobyty Piešťany. Toto známe kúpeľné mesto, vďaka skvelej reklame vyhľadávajú nielen našinci, ale aj návštevníci zo zahraničia.

 

Vyberajte z bohatej ponuky pobytov pre seniorov

Veľa záujemcov vo vyššom veku si vyberie takmer týždenný pobyt pre seniorov Piešťany. Presne ide o Senior pobyt, ktorý môžete absolvovať kedykoľvek od teraz až do 20. 12. 2022. Ide o pobyt, ktorý jednej osobe zaistí ubytovanie v izbe štandard obsadenej dvomi osobami, polpenziu skladajúcu sa z raňajok a večere podávaných formou bufetových stolov a 1x kávu a domáci koláč v Kaviarni. Tiež sa môžete tešiť na procedúry. Čaká vás vstupná lekárska konzultácia, dvadsaťminútová klasická masáž, 1x 20 min. mäkké techniky s fyzioterapeutkou, 1x 20 min. perličkový kúpeľ alebo hydromasážna vaňa, 1x 20 min. lokálny bahenný zábal kĺbov alebo 1x 20 min. parafango zábal, 1x 20 min. oxygenoterapia a 20% zľava na všetky wellness a liečebné procedúry. Zadarmo je ubytovaným hosťom k dispozícii vstup do bazéna a fitness v čase otváracích hodín, fit program, župan na izbe, wifi v celom hoteli. Pokiaľ budete chcieť pobyt predĺžiť, je to možné za noc s polpenziou + 64 Eur za osobu.

Toto všetko, ale aj ďalšie pobyty, z ktorých si určite vyberiete, má pre vás pripravené Hotel Park Piešťany. Pozrite sa na hotelpark.sk.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *