Nezabúdate vo svojom šatníku na niektoré módne kúsky?

Móda sa mení a tepláky už dávno nie sú len kúskom doma na gauč. Obliecť si naoko typické tepláky a vyraziť v nich trebárs do reštaurácie s priateľmi nie je žiadne faux pas. Chce to však ďalšie luxusné doplnky – módnu šiltovku, poriadne lodičky, alebo luxusné fashion tenisky. A samozrejme nezabudnite na kabelku. Kombinácia takto odlišných štýlov je veľkým hitom – skúsite ho?

 

Čím sa ale líšia domáce tepláky od tých, čo nahradili fashion nohavice?

Môžu byť kľudne z klasickej teplákoviny. Avšak nesmú im chýbať luxusné prvky. Takým sú napríklad všívané pásy po stranách nohavíc a pás z luxusnej látky – zo saténu, alebo vo vzoroch divých zvierat z džungle. Tieto tepláky rozhodne nebudú vypadať akoby ste sa zabudli prezliecť.

 

Miesto dlhých nohavíc oblečte šortky

Tepláky sú predsa len kontroverzným kúskom šatníku. Ale čo šortky? Nie tie, ktoré nosíme v lete na záhrade. Luxusné, ktoré nám spríjemnia leto v meste, kľudne v kancelárii. Tie z džínsoviny sa hodia pre voľný čas, ale aj ony dokážu vypadať štýlovo. Najluxusnejšie sú šortky z čipky, alebo z formálnejších jednofarebných materiálov. Chcete nechať v šortkách vyniknúť svoj zadoček? Vyberte si tie s vysokým pásom. Vyformujú nám postavu a krásne predĺžia nohy.

 

Sukne nie sú prežitok

A čo sukne? Niektoré z nás síce podotknú, že sukňa nie je v šatníku ničím výnimočným, avšak ruku na srdce, koľké z nás ich nevyhľadávame ani v lete a radšej dáme prednosť nohaviciam, a ešte k tomu dlhým. Sukňa by pritom mala byť základným kúskom dámskeho šatníku. Zabudnite na to, že vaše nohy nie sú dokonalé. Rôzne gamour sukne vás určite nadchnú. Mnoho strihov sukní vie dokonca rôzne nedokonalosti našej postavy zamaskovať. Takže im rozhodne dajte šancu.

 

O e-shope Fasardiofficial.sk

Poďte si vybrať nové kúsky do svojho šatníku z bestsellerov súčasných trendov. E-shop Fasardiofficial.sk ponúka kvalitné štýlové dámske oblečenie pre každé ročné obdobie za veľmi príjemné ceny.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *