Aj páni chcú byť „cool“

Nakupovanie už prestáva byť pre mužov takým strašiakom ako kedysi. Aj naše silnejšie polovičky sa chcú páčiť, vedia si vybrať a hlavne si už konečne majú z čoho. Aj keď pánska móda možno nemá až také kreatívne možnosti ako tá dámska, vie rovnako držať krok s trendom. A tak sa dnes pozrieme na ich „nohavicové“ možnosti:

 

Ako zistiť správnu veľkosť

Budeme vychádzať z toho, že aj páni už nakupujú samostatne a keďže predsa len chodenie po obchodoch ich nenapĺňa až tak ako nás ženy, najradšej využívajú služby internetu. Je to rýchle, pohodlné a často lacnejšie. Pri nákupe oblečenia to však nejde bez toho, aby poznali svoje miery. Každý profesionálny obchod s oblečením uvádza okrem štandardného označenia S-XXL (ktoré až tak štandardné nie je, keďže sa v závislosti na značke môže líšiť), aj konkrétne miery jednotlivých produktov. Preto páni, tu je pár rád ako správne zistiť svoje miery na nohavice:

  • Nemerajte seba. Ak nie ste práve profesionálny krajčír, nikdy nezískate tú správnu mieru.
  • Merajte svoje nohavice, ktoré vám sadnú a strihom sa aspoň približne zhodujú s tými, ktoré si chcete kúpiť.
  • Merajte tak, že nohavice rozložíte pred seba na rovnú podložku.
  • Potrebné miery porovnajte s tými, ktoré sú uvedené pri výrobku.
  • Ak sa miery úplne nezhodujú, vyberte si najbližšiu väčšiu veľkosť.

Tip na štýlové nohavice

Vybrali sme pre vás pánske štýlové nohavice Christian, ktoré nesklamú žiadneho muža a potešia nejedno dámske oko. Sú vyrobené z kvalitnej a pevnej bavlny v modernom slim-fit strihu. Hodia sa nielen k tričku, ale aj k voľnej košeli. V kombinácii s teniskami alebo pološportovými topánkami vytvoria ležérne jednoduchý a pritom dokonalý outfit. Nebojte sa vyberať z odvážnejších farieb. Nohavice nemusia byť predsa len modré, šedé alebo čierne.

Ak však predsa len potrebujete ešte nejaký čas, kým vyrazíte do ulíc v krásnej karamelovej farbe, nemusíte hneď siahnuť len po overenej rifľovej klasike. Aj v bezpečnejších neutrálnych farbách môžete dať šancu štýlovým nohaviciam, ktoré vyniknú svojim strihom a moderným vypracovaním. Na stránkach Taxido.sk ich nájdete v ponuke už od 36,50 €.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *