Nevyhnutnosť dnešných dní

Mobil, kedysi neznámy pojem, dnes pomaly nevyhnutnosť. V minulosti existovali len pevné telefóny, ktoré boli neprenosné. Ich nevýhodou bolo, že človek nebol častokrát zastihnuteľný. Preto je mobil obrovským pokrokom. Človeka, ktorý ho vlastní, môžeme zastihnúť takmer všade v ktorúkoľvek hodinu. A ich vývoj neustále napreduje.

Prvé mobily boli dosť veľké, často s výsuvnými anténami, boli dosť nepraktické. Dnes existuje veľké množstvo telefónov od jednoduchších, až po tie s veľkým množstvom rôznych funkcií. Telefonovať sa dokonca dá aj pri šoférovaní v aute pomocou handsfree. Existuje niekoľko telefónnych operátorov mobilných sietí.

Ponúkajú rôzne online slots zaujímavé výhody, preto sa často nevieme rozhodnúť, ktorého si máme zvoliť. Niekedy by sme najradšej volili aspoň dvoch, ale odrádza nás to, že budeme musieť vlastniť dva mobilné telefóny, čo sa nám zdá nepraktické. Ale to tiež nie je žiaden problém, lebo v súčasnosti existuje telefón, v ktorom môžete mať dve karty a obe súčasne používať, tzv. dual sim mobily.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Nevyhnutnosť dnešných dní, 10.0 out of 10 based on 1 rating

1 comment

 1. Ana

  Ja som len teraz nedavno dosatl job – v HP na Slovensku. Tu sa tiez buduje velke centrum, kt. ma mat az 1800 zamestnancov, kt. budu prevazne poskytovat sluzby ako napr. vzdialena sprava pocitacov/systemov. Ja konkretne budem zasa robit nieco (neprezradim radsej, kedze kvoli blogom uz par ludi vyhodili :)), pricom moj sef sa nachadza niekede vo Svajciarsku a tim s kt. budem robit je rozhadzany po celej EU. Vystupy budem davat dalej na spracovanie do Indie. No..uz sa tesim.

  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
  VA:F [1.9.22_1171]
  Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *