Likvidácia spoločnosti? Žiaden problém

Potrebujete sa zbaviť svojej spoločnosti, ale neviete ako na to? Nezaujímajú nás vaše dôvody, prečo ste sa takto rozhodli, jednoducho a efektívne urobíme za vás prácu, ktorá by vás stála kopec času, nervov a úsilia. Je to ľahké, vybavíme to za vás tak, že rozhodnutie vybrať si naše služby, budete považovať za jedno z najlepších. Využite naše služby, vďaka ktorým prebehne likvidácia spoločnosti rýchlo, diskrétne, úspešne a vo váš prospech. Viete, kedy sa vám oplatí nechať spoločnosť zlikvidovať?

Spoločnosť bez dlhov

Máte spoločnosť, je bez dlhov a pohľadávok, no nevyužívate ju, iba leží ladom a zbytočne platíte 480 € za daňovú licenciu? Zbavte sa jej, najlepšie hneď teraz, veď čas sú peniaze. Čo musíte urobiť, aby sme vám pomohli zbaviť sa tejto spoločnosti za vás?  Aby sme mohli prevziať povinnosť platiť za vás daňovú licenciu potrebujeme od vás súhlas daňového úradu s prevodom obchodného podielu, kompletné účtovníctvo spoločnosti, potvrdenie od zdravotnej a sociálnej poisťovne o  tom, že vaša spoločnosť nemá žiadne nedoplatky. Ak toto všetko splníte, za 400 € vás zbavíme povinnosti platiť minimálne 480 € za daňovú licenciu a to nie je zlá ponuka, čo poviete?

Zadĺžené spoločnosti bez dlžôb voči štátu

Ak sa obávate, že sa nedokážete zbaviť nečinnej alebo zadĺženej spoločnosti, sme tu pre vás. Máte podať návrh na konkurz? Pomôžeme vám. Prevezmeme vašu spoločnosť okamžite, prebehnú zmeny v ORSR a vy prestávate figurovať v zadĺženej spoločnosti. Váš problém sa stáva našim problémom. Vy si už môžete užívať bezstarostný život. My zabezpečíme do dvoch mesiacov výmaz firmy z Obchodného registra, no vaše starosti s touto spoločnosťou sa stratia už o pár dní. Nemusíte čakať niekoľko mesiacov, aby ste sa ich zbavili. Je to pre vás zbytočné, my to vybavíme za vás, nemôžete mať však dlžoby voči štátu. Od vás potrebujeme len to, aby ste zabezpečili súhlas daňového úradu o prevode obchodného podielu a následne podpísať zmluvu o tomto prevode. Nič zložité, však?

Ostatné spoločnosti aj s dlhmi voči štátu

Ak sa chcete zbaviť svojej spoločnosti čo najrýchlejšie, tentokrát nezáleží na tom, či má alebo nemá dlhy voči štátu, využite tento spôsob likvidácie firiem  okamžité vymazanie spoločnosti z Obchodného registra. Ako to prebieha? Úplne jednoducho, nemusíte podpisovať žiadne dokumenty či zmluvy. Vaša firma bude vymazaná z ORSR do jedného týždňa, čo musíte pre to urobiť vy? Za 1500 € to vybavíme všetko za vás, ak vám hrozí pokuta až do výšky 10 000 € za to, že ste nevyhlásili konkurz na vašu spoločnosť a nesplnili ste si svoje povinnosti, je toto pre váš najlepší možný spôsob. Vyhnite sa vysokým pokutám s našou pomocou.

Potrebujete pomôcť s likvidáciou firmy?

Obráťte sa na nás: www.sabron.sk, www.zlikviduj.sk, www.zbavsafirmy.sk

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *