Je vaša životná mozaika fádna? Spestrite si ju

Rozmýšľali ste niekedy, ako by ste opísali svoj život? Ja mám najradšej prirovnanie, že život je obrovská mozaika poskladaná z tých úplne najmenších dielikov. Takých úplne mini-pidi. Často k nej musíme prísť až tak blízko, že sa jej dotýkame nosom a musíme vytiahnuť lupu, aby sme videli ten ktorý dielik. A čo sú zač, tieto dieliky? Nie sú to obyčajné dlaždice, sú to naše zážitky. Čím viac zážitkov máme, tým je naša mozaika pestrejšia, radostnejšia a plná dobrej energie. Ak si odopierame zážitky, mozaika je fádna, bez farieb a pozitívnej energie. Aká je vaša mozaika?

Staňte sa bohémom

Každý chce mať mozaiku čo najpestrejšiu. Staňte sa aspoň na chvíľu bohémom a pridajte do svojej mozaiky farebné dieliky. Potešte seba, svojho partnera a hlavne svoje skryté labužnícke ja. Doprajte si degustačné osemchodové menu od jedného z najlepších kuchárov krajine, po ktorom budete ľutovať, že nemáte osem žalúdkov ako mimozemšťan Alf. A nakoniec umocnite túto výnimočnú chuť najlepšími vínami. Takýto zážitok by vám závideli aj tí najväčší zhýralí Francúzi bohémovia.

Dupnite na to

Po pomalom, degustačnom maznaní sa s nadpozemským jedlom, je čas zaradiť vyššiu rýchlosť. A to doslova. Nebavia vás americké svaly, ale neskrotné talianske kone skryté pod červenou kapotou zbožňujete? Dupnite na to, za volantom Ferrari to ani inak nejde a zažite, nie vietor, ale tornádo vo vlasoch. Počuť bublať motor, nechať sa zaraziť do sedadla, šoférovať jeden z najdokonalejších strojov na svete, kto by o tomto nesníval?

Odlepte sa od zeme a vyleťte do výšin

Zem už poznáte dobre a chcete poprieť Newtonove graviatčné zákony? Pozrite sa na všetkých zvrchu, aspoň nachvíľu. Let balónom a nekonečne pokojné plachtenie vzduchom. Len vy  a vaše myšlienky. Alebo chcete niečo akčnejšie? Vyskočiť z lietadla, rútiť sa strmhlav dole, kričať ako o život, a keď vám zlyhajú hlasivky, otvoriť si padák. Je to pre vás zaujímavejšie? Alebo máte chuť na iný zážitok? Na taký, ktorý si budete pamätať dokonca života? Kliknite na http://www.firmanazazitky.cz/ a rozžiarte svoju životnú mozaiku tými najpestrejšími farbami.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *