Kvalitná kožená peňaženka – nevyhnutný a praktický doplnok vášho outfitu

Vraví sa, že detaily robia celok. Práve peňaženka je nie len praktickým, ale aj nevyhnutným módnym doplnkom vášho outfitu. Aj napriek tomu, že ju vyberáme len párkrát denne, môže o našom vkuse toho veľa prezradiť. Práve z toho dôvodu by sme pri jej výbere nemali byť ľahostajný a mali by sme venovať pozornosť výberu tej správnej.

Hlavným účelom peňaženiek je uchovávanie hotovosti a rôznych kariet. Práve preto je podstatné, z akého materiálu je peňaženka vyrobená. Ideálnym materiálom je práve kvalitne spracovaná koža, ktorá si zachováva svoju stálosť, vďaka ktorej vydrží roky bez výrazného poškodenia. Nemusíte mať tak obavy, že z kvalitnej koženej peňaženky vytratíte nejaké peniaze. V neposlednom rade je benefitom aj zaujímavý vzhľad samotnej peňaženky, ktorého voľba bude už len na vás.

 

Každá si príde na svoju

Zaujímavé dámske peňaženky u nás ponúka internetový obchod lamour.sk v rôznych rozmeroch a použitých materiáloch. Mnohé z vás z praktických dôvodov preferujú veľké peňaženky a je len na vás, či dáte prednosť decentnej a na dotyk hladkej peňaženke Mercucio v čiernej farbe, alebo extravagantnej vzorovanej peňaženke značky Patrizia v striebornej farbe. Ak vás však veľká peňaženka neláka a máte radšej kompaktnosť môžete siahnuť napr. po peňaženke Mercucio v červenej farbe s decentným dizajnom. V ponuke sú i peňaženky malých rozmerov, ktoré sa rôznia použitou farbou a vzorom.

 

Aj muži si nájdu tú pravú

Muži často preferujú kompaktné menšie peňaženky. Šikovné pánske peňaženky však tiež ponúkame v rôznych rozmeroch či farbách. Ak ste čašníkom alebo jednoducho preferujete veľké peňaženky, u nás si isto nájdete tú pravú. Decentná čierna peňaženka Mercucio by mohla byť práve tá vaša. Ak ste však milovníkom klasiky, tak isto nepohrdnete hnedou kompaktnou peňaženkou Z. Ricardo s klasickým zapínaním.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Kvalitná kožená peňaženka – nevyhnutný a praktický doplnok vášho outfitu, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *