K letu patria dámske šaty

Milovaný, ale často ženami tiež ignorovaný kúsok dámskeho šatníku – šaty. Verte, neoplatí sa oň nenechať pripraviť.

Niektorým z nás vadí príliš ukazovať nohy. Iné nenávidíme nepohodlné partnerstvo šiat a lodičiek. Dnes sa ale móda posunula. Maxi šaty schovajú neopálené nohy a tenisky sa stali must have kombináciou so šatami. Zdá sa teda, že naše problémy sú vyriešené a proti šatám by sme už nemali čo mať. Ako si vybrať letné elegantné šaty pre túto sezónu?

 

Košeľové šaty určite áno

Tento obľúbený strih dámskych šiat nám veľmi pristane. Nosiť ho môžeme naviac celoročne, pretože akonáhle sa ochladí, šaty si oblečieme cez džínsy či iné vhodné nohavice alebo legíny. Strih košeľových šiat uchvacuje i detailmi. Napríklad rolovacími rukávmi, rôznymi zaujímavými vreckami, či možnosťou kombinácie s elegantným opaskom.

 

Športové šaty á la mikina

Vypadajú ako veľké tričká či mikiny, ale nechýba im elegantný vzhľad. Majú rovnakú DNA ako tenisky a skvele im to spolu pristane. Tieto šaty sa hodia na dovolenku, ako domáce oblečenie, ale aj do mesta. Nezabudnite si k nim zadovážiť štýlovú crossbody kabelku.

 

Kvetinová elegancia

Chcete vypadať elegantne a romanticky súčasne? Internetový obchod Locca pre všetky ženy ponúka krásne kvetinové modely šiat. Tie sú výborným oblečením do zamestnania, pokiaľ potrebujeme vypadať elegantne, ale súčasne sa naladiť na romantiku leta.

 

Letné maxi šaty

Ani v tejto sezóne nie sú dámske maxi šaty za zenitom. Práve naopak. Každá z nás by v šatníku mala nejaké mať. Hitom sú opäť kvetinové maxi šaty, ale tiež biele. Nosia sa v princesovom strihu, ale aj rovné či v A strihu.

 

Nezabudnite na letné večierky

Tohtoročné leto bude určite bohaté na večierky. Nie je sa čomu diviť, veď máme čo doháňať. Je na to ale pripravený náš šatník? Krátke party šaty, ale aj dlhé spoločenské šaty – práve teraz je čas začať sa poohliadať po takých, ktoré nám pristanú.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
K letu patria dámske šaty, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *