Doprajte telu jarný detox: dostatok vlahy a produkty z prírody!

Jar je tu a s ňou prichádzajú i veselé plány na slnečné dni plné pohody. Vyzerať dobre chce každá z nás, s pribúdajúcim vekom však tvár i telo môžu byť poznačené negatívnymi vonkajšími vplyvmi, stresom, nedostatkom spánku a nesprávnou životosprávou. Naštartujte svoju pleť s prírodnými hydratačnými produktmi, odmení sa vám žiarivým a mladistvým vzhľadom!

Hydratovať, hydratovať, hydratovať. Tak radia kozmetickí odborníci, pretože dostatok vody je pre pleť základom. Vyskúšajte napríklad dodržiavať pitný režim a popri tom zvoľte pleťové produkty plné vitamínov, ako napríklad čistý arganový olej z Maroka! Jeho účinky poznajú marocké ženy odnepamäti a pred niekoľkými desaťročiami nastal boom arganového oleja po celom svete. Vy ho ešte nepoznáte? Tak vedzte, že je to hotový prírodný zázrak! Množstvo vitamínu E, ktorý obsahuje, je omnoho vyššie, ako v olivovom či kokosovom oleji, ktoré sú už v tomto smere out. Arganový olej navyše nemastí pleť, možno ho používať ako elixír aj ako krém na jemne navlhčenú pleť po umytí. Stačí len pár kvapiek a pleť tváre je hydratovaná, svieža a zbavená napätia.

ucinky1

Arganový olej a výrobky z neho sú čisto prírodné produkty na pleť, netestované na zvieratách a neobsahujúce parabény, konzervanty ani farbivá. Pre pleť tela môžete vyskúšať napríklad tuhé telové mydlo s arganovým olejom, krásne voňajúce a zanechávajúce hebkú pleť. Po takomto použití už sa nemusíte vôbec natierať telovým mliekom. Pre zosilnenie týchto účinkov si doprajte arganový kúpeľ – do vane si nakvapkajte arganový olej, ktorý vašu pokožku tela ešte väčšmi zvláčni! Na vlasy je zasa ideálny tuhý arganový šampón v kombinácii s kvapôčkou arganového oleja. Tuhý šampón vlasy umyje a zanechá ich zdravé, čisté a hebké bez použitia chémie v bežných šampónoch. Kvapka oleja na záver po umytí, jemne vtieraná do vlhkých vlasov, pôsobí ako kondicionér. Všetky tieto produkty zdravej prírodnej kozmetiky objednáte tu.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *