Půjčovna užitkových dodávek

Stále více lidí využívá služeb půjčoven vozů. Půjčit si přitom nemusíte jen osobní vůz na služební cestu nebo na výlet. Půjčit si lze i užitkovou dodávku.

 

Komu je služba určena?

Není to tak dávno, kdy byla taková služba určena pouze klientům, kteří si nemohli dovolit vlastní auto a další náklady na údržbu. Nyní však již toto není nutností, ale vědomým rozhodnutím. Mnoho lidí už nechce převzít úvěr za auto nebo řešit starosti s provozem vozu spojeným. Mnohdy je také zbytečné si pořizovat vlastní užitkovou dodávku, když ji potřebujete jen jednorázově.

Je celá řada důvodů, proč si půjčit užitkovou dodávku. Tato služba přináší mnoho výhod:

  • není nutné se starat o servis vozu
  • v ceně půjčovné je zahrnuto zákonné pojištění, havarijní pojištění a často i dálniční známka a další služby
  • vůz si půjčíte na krátkou i dlouhou dobu dle svých potřeb
  • služba je určena pro firmy i jednotlivce

 

Proč stojí za to využít půjčovnu užitkových dodávek?

Nabídka pronájmu užitkových dodávek je především zajímavější a rozmanitější. Nabízejí mnoho modelů známých a populárních značek. Profesionální půjčovny půjčují vozy různých standardů. V závislosti na vašich potřebách si můžeme snadno vybrat malé kompaktní auto nebo velkou dodávku. Při zapůjčení automobilu už nemusíme přemýšlet o limitech kilometrů, dlouhých a únavných formalitách a počátečních vstupních poplatcích. Velkou výhodou je možnost přistavení vozu na dohodnutém místě a v čase vhodném pro zákazníka.

 

Co ještě můžeme očekávat?

Profesionální půjčovny užitkových dodávek také nabízejí klientům:

– individuální přístup,
-služby na nejvyšší úrovni a komplexní poradenství při výběru vozu,
– příznivé podmínky spolupráce,
-vozový park s širokou nabídkou,
– jasnou smlouvu bez skrytých háčků a nepříjemných překvapení,
– krátkodobý, střednědobý nebo dlouhodobý pronájem,
-pohodlné a nové vozy ve skvělé kondici.

Zajímavý způsob, jak ušetřit

Pokud jde o náklady, parkování je nejmenší problém.  Užitková dodávka bude každoročně vytvářet vyšší náklady. To zahrnuje pravidelné opravy, údržbu, čištění, výměnu pneumatik, nákup pojištění a kontrolu. To je důvod, proč můžeme ušetřit hodně zapůjčením užitkové dodávky v půjčovně. Cena služby je atraktivní. Záleží na modelu a vzdálenosti.

Můžeme si vybrat auto v závislosti na vašich potřebách. Tato služba je skvělou alternativou k jiným dopravním prostředkům. Porovnejte nabídky různých půjčoven a vyberte si ten, který nabízí nejlepší podmínky.

Velkou výhodou autopůjčovny ve srovnání s vlastnictvím dodávky je, že můžete vůz využívat krátkou i dlouhou dobu na převoz větších věcí, zásilek, zboží do prodejny, apod. Spotřebitel si může nejen vychutnat jízdu ve své dodávce,  ale také se nemusí starat o snížení hodnoty vozidla během jízdy. Po skončení nájmu již zákazník za vozidlo finančně neodpovídá. Samozřejmě za předpokladu, že nehodu nezpůsobil svou vlastní vinou.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *