Zatočte s únavou po covidu. Víme, kde načerpat novou energii

Také jste prodělali zrádné onemocnění s názvem „Covid-19“ a stále se necítíte zcela dobře, i když je to již pár měsíců, nebo rok? Možná jste nemocní nebyli, ale zcela vás vyčerpala dlouhá doba omezení, distanční výuky, home office, péče o nemocné příbuzenstvo… V každém případě vám přijde vhod dovolená, která je konečně bez omezení, stačí si jen vybrat, kde se pojedete podívat.

 

Do lázní nejezdí jen senioři

Lázeňská města jsou nádherná, opečovávaná, mají krásnou historii, spoustu co nabídnout po mnoha stránkách, ne „jen“ těch lázeňských, které se týkají procedur nebo wellness. Třeba když si vyberte lázně Karlovy Vary. Vsaďte na Romantický pobyt v Hotelu Lafonte****. Čeká vás romantická projížďka koňským spřežením historickým centrem města, soukromá sauna a Whirlpool, romantické večeře při svíčkách a další lákavé zážitky v rámci Romantického pobytu v Hotelu Lafonte. Aktuálně můžete tento pobyt koupit s příjemnou slevou.

Vyhledávané jsou i Lázně Kynžvart. Tady si můžete užít přímo POSTCOVID v hotelu Lázeňský dům Orlík. Pobyt pomáhá lidem po Covidu zmírnit potíže, které jim nemoc přinesla, zaměřuje se na regeneraci plic, svalové napětí, zmírnění pocitu únavy a vyčerpanosti… Cena za osobu a 7 nocí je aktuálně výhodných 8 330 Kč. V ceně je polopenze a 10 procedur.

 

Relax ve Františkových Lázních

Těší se na vás i hotely Františkových Lázních, jako třeba Lázeňský hotel Kijev, což je lázeňská léčebna uprostřed lázeňské části Františkových Lázní. V těsné blízkosti je kolonáda, můžete se denně kochat pozorováním lázeňských hostů, vdechovat atmosféru lázeňského města a jeho klid i kouzlo v jednom. Tři noci v rámci lázeňské minikúry vás přijdou na cenu od 5 010 Kč, krátkodobý pobyt pro seniory na 6 nocí pak stojí od 8 700 Kč.

Tak pro které lázeňské město se rozhodnete vy?

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *