Ktoré náradie by nemalo chýbať žiadnemu remeselníkovi?

Chcete obdarovať vášho otca, manžela, syna alebo napríklad kamaráta? Alebo si zariaďujete dielňu, a chýba vám ešte nejaké vybavenie? Možno ale neviete, čo všetko by sa vám mohlo hodiť, a radi si necháte poradiť od iných šikovných mužov, čo im v domácej aj profesionálnej dielni najviac vyhovuje? Tu je niekoľko nápadov, ktoré náradie vám v doma i v robote pomôže.

 

Elektrické skrutkovače využijete pri rekonštrukcii aj stavbe nového domu

Hodiť pri práci sa vám budú výkonné elektrické skrutkovače. Páčiť by sa vám mohol AEG S 4000 E skrutkovač na sadrokartón s výkonným motorom 720 W pre väčšiu produktivitu. Kompaktný, vysokorýchlostný skrutkovač pre suché technológie. Váha 1,4 kg je príjemná, celokovová prevodovka na odolnosť, jednoduché nastavenie hĺbky zaskrutkovania, presná opakovateľnosť, pravo-ľavo krútiaci chod, ergonomická konštrukcia pre pohodlnú a bezpečnú prácu, klip na opasok atď.

 

Nepostrádateľné elektrické vŕtačky

Pre každého remeselníka je nenahraditeľná vŕtačka. Vybrať si môžete rozmanité elektrické vŕtačky, aby ste si mohli vybrať tú správnu na daný druh práce. Dmnaradie.sk ponúka za výborné ceny rotačné príklepové vŕtačky, diamantové vŕtačky na suché vŕtanie, rýchlostné príklepové vŕtačky, príklepové vŕtačky, stĺpové vŕtačky … Mnohé vŕtačky sú práve teraz za zvýhodnenú cenu so zľavou 10% z pôvodnej ceny.

Napríklad AEG SBE 705 RE 1 – rýchlostná príklepová vŕtačka s výkonným motorom 705 W? Nechýba jej volič rýchlostí na vypínači so zámkom na tlačidle. Vysoká rýchlosť vŕtania s 2 800 otáčkami za minútu. Váži 1,9 kg, max. moment 25 Nm, gumová ochranná vrstva s mikrotextúrou pre dokonalú manipuláciu.

Pozrite sa na kompletnú ponuku DM Náradia, ktorá zahŕňa aj záhradnú techniku, akumulátorové náradie, elektrické náradie a príslušenstvo. S kvalitou aj cenou budete určite spokojní.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Ktoré náradie by nemalo chýbať žiadnemu remeselníkovi?, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *