Záhradný pavilón postavíte na chate za pár minút

Sú veci, bez ktorých sa v lete na záhrade nezaobídete. Takou je záhradný prístrešok. Letné horúčavy sú pod ním príjemnejšie a oslavy bezpečnejšie. Veď letný dážď či búrka dokážu oslavu pokaziť aj keď trvajú len pár minút. Prístrešok to zachráni. Najrýchlejšie postavíte ten skladací. Je lacný, vypadá dobre a využijete aj jeho mobilnosť.

 

Nie vždy je stavba so základmi tou najlepšou

Niekedy sa hodí prístrešok mobilný. Zadovážiť ho je výrazne lacnejšie než sa púšťať do stavby. Naviac nemusíme budovať pergolu u domu a ešte k bazénu kupovať slnečníky. Mobilné nožnicové stany sú praktické kamkoľvek. Jednoducho sa montujú a demontujú. Preniesť ich z jedného miesta na iné je otázka pár minút.

 

Nožnicové stany sa nám vedia prispôsobiť

Ich veľkosť dokáže rásť podľa našich potrieb. Ten najmenší stan má rozmer 2×2 metre a ten najväčší 3×6 m. Stany sú však pripravené preto, aby sa dali navzájom spájať. Takže ak máte doma dva či tri, môžete ich súčasne používať samostatne, alebo ich spojiť do jedného.

Záhradný altánok z nožnicového stanu sa vašej záhrade prispôsobí aj svojou farbou. Predáva sa v niekoľkých farbách a kto má chuť, môže si smelo kreatívne dotvoriť. Má nepremokavú strechu a bočné panely, ktoré môžete, ale nemusíte používať.

 

Užitočný pomocník na dovolenku aj pre podnikanie

Avšak záhradný altánok jednoducho pribalíte aj na dovolenku a poslúži ako praktický slnečník k vode, ale tiež ako prístavok k stanu do kempu. Výborný je tiež pre podnikanie. Ak na nejakých akciách pravidelne prezentujete svoje služby, či dokonca predávate vlastné výrobky, hodí sa nožnicový stan ako promo stánok či predajný stánok. S vlastným stánkom sa nemusíte viazať iba na akcie, kde je predajné zázemie zaistené, či nemusíte neustále utrácať za požičanie si stánku. Vlastný stánok si môžete naviac nechať obrandovať a potlačiť logom či vlastnou reklamou na produkty a služby.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *