Viete, kde kúpiť kvalitné a designovo zaujímavé luxusné kožené sedačky?

Mnohí z nás chcú do obývacej izby, ale tiež napríklad do pracovne alebo do vstupnej haly, kde čakajú zákazníci, reprezentatívnu a kvalitnú koženú sedačku. Aby ste boli s nákupom plne spokojní, je dobré vybrať si nábytok v renomovanej spoločnosti. Tou je napr. ALBERO nábytok, spoločnosť, ktorá je obchodným domom s nábytkom a doplnkami. V jej ponuke nájdete len nábytok od preverených a spoľahlivých európskych a slovenských výrobcov nábytku.

 

Kožená sedačka ako znak luxusu

Ak sa chcete pozrieť na nestarnúce luxusné kožené sedačky, ktoré sú stále žiadané a tešia sa veľkej obľube, prídete si na webových stránkach albero.sk na svoje. Aktuálne môžete vyberať z úctyhodného počtu – 63 modelov rôznych farieb, veľkostí i štýlov. Či už máte domov v modernom, minimalistickom, vidieckom alebo ležérnom štýle, určite si vyberiete.

Veľmi dobre sa kombinujú aj pôsobia dokonale kožené sedačky v klasických farbách, ako je čierna, šedá vo všetkých jej podobách, béžová, hnedá, smotanová a podobne. Ak sa rozhodnete pre odvážnejšiu farbu, ako napríklad červenú, fialovú alebo odtieňom ladený do lososova, budete mať originálny a zaujímavý model, ktorý sa len tak niekde nevidí.

 

Poťahové látky s jednoduchou údržbou

Kvalitné sedacie súpravy Bratislava môžu byť nielen kožené, ale aj potiahnuté poťahovou látkou, ktorú je radosť udržiavať. Napríklad veľmi pekne pôsobí sedacia súprava IBIZA v horčicovej farbe v látkovom poťahu. Je v tvare písmena „L“, skladá sa z trojsedu, ktorý je možné rozložiť na lôžko, rohového elementu, jednosedu a ukončovacieho elementu s úložným priestorom. Chrbtové opierky sa dajú nastaviť, ich ľahkým nadvihnutím získate hlbšie sedenie a vyššie operadlo.

Pozrite sa na albero.sk a vyberte si kvalitné a luxusné sedačky, pričom u mnohých nájdete zaujímavé zľavové akcie.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Viete, kde kúpiť kvalitné a designovo zaujímavé luxusné kožené sedačky?, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *