Vyberte si náušnice podľa svojich vlasov

Nielen typ tváre rozhoduje o tom, či vám pristanú strieborné náušnice alebo nie. Veľký podiel na tom majú aj vaše vlasy. Ich farba, dĺžka, strih a aj účes. Preto je dôležité poznať, aké náušnice sa hodia ku ktorej farbe vlasov a účesu. Možno sa vám to bude zdať komplikované, že okrem typu tváre musíte myslieť aj na vlasy, no nie je to nič zložité. Stačí pochopiť základný princíp, a keď pôjdete nakupovať náušnice nebudete musieť mať so sebou poznámky o tom, ktoré vám pristanú a ktoré nie.

Farby vlasov a náušnice

Existujú aj náušnice, ktoré sa hodia takmer ku každej farbe vlasov – musia byť však dostatočne výrazne a v neutrálnej farbe – platinové náušnice s diamantmi sú vhodné pre každé vlasy. Avšak každá peňaženka si ich, žiaľ, nemôže dovoliť kúpiť. Najväčšiu výhodu majú blondínky, ktoré si môžu ku svojej farbe vybrať náušnice, ktoré sa im páčia. Je však pekné, ak blond farba kontrastuje so striebornými náušnicami s modrým kamienkom.

Ako sú na tom brunetky? Pre tmavší odtieň vlasov sú ideálne zlaté a strieborné náušnice, tmavším farbám sa vyhnite, tie by sa vo vlasoch mohli strácať. Kamienky sú ideálne v oranžovej alebo žltej farbe. Ohnivá červená je krásna farba vlasov, no vyberať si ku ním náušnice musíte s rozumom. Vyvarujte sa tmavším odtieňom kovu, dokonca ani žlté zlato veľmi nevynikne. Preto je lepšia kombinácia striebra/bieleho zlata s modrými a zelenými kamienkami.

Dĺžka vlasov je tiež rozhodujúca

Nielen farba, ale aj dĺžka vlasov rozhoduje o tom, aký typ náušníc sa vám hodí a aký nie. Krátke vlasy vám ponúkajú viac možností, ako ukázať kúsok svojho vnútra. Veľkou výhodou je, že ku krátkym vlasom sa hodia aj menej nápadné, drobnejšie náušnice a zároveň aj výrazné rubínové. A ako je to s dlhými vlasmi? Záleží od toho, či ich máte rozpustené alebo zopnuté. Keď ich máte rozpustené, mali by ste zamerať na výraznejšie kúsky, ktoré vyniknú spod vašej štice. Keď máte vlasy zopnuté, máte možnosti takmer identické ako pri krátkych vlasoch. Vidíte, že to nie je žiadna raketová veda.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *