Chcete si nechať potlačiť firemný textil alebo napríklad plátené tašky? Vieme, kde vám pomôžu za skvelé ceny

Drvivá väčšina firiem chce dnes mať zamestnancov oblečených v reklamnom oblečení, najmä keď ide o zamestnancov, ktorí sú v kontakte so zákazníkmi. V obchodoch, v servise, pri odovzdávaní tovaru, v reštauráciách a mnohokrát inde, chceme reprezentatívne pôsobiacich zamestnancov. A tiež darčekové predmety nám majú robiť skvelú reklamu. Potlač rôznych firemných predmetov, ale aj vášho vlastného súkromného textilu, vám zaistí colorfactory.sk.

 

Kvalitná tlač, s ktorou budete maximálne spokojní

Pri firemných tričkách i ďalšom textile s potlačou chceme, aby vydržala čo najviac vyprania bez akéhokoľvek poškodenia. Colorfactory.sk vykonáva tlač sieťotlačou v perfektnej kvalite a za výborné ceny. Môžete si objednať oblečenie alebo napríklad ekologické plátené tašky s potlačou už od 30 ks do tisícov. Tu sa zaoberajú polygrafiou už od roku 1992, čo je zárukou, že za 30 rokov mali možnosť naučiť sa mnohému, čo inak, než praxou, nejde spoznať. Úzko sa tu zameriavajú na sieťotlač a jej špecifiká, čo dovoľuje posúvať stále hranice potlače na textil a plniť ľuďom aj firmám ich požiadavky, aj keď sú značne náročné.

 

Potlač tašiek aj vakov na chrbát

Je veľmi moderné používať pekné bavlnené tašky s potlačou, ktoré je možné používať opakovane, majú vysokú nosnosť, sú reprezentatívne a potlačou môžu oznámiť mnohé. Môžu mať rôznu veľkosť, farbu, a tak vedia pôsobiť elegantne, športovo, jednoducho aj ležérne.

Najbežnejší rozmer je 38 cm na šírku a 42 cm na výšku. V ponuke sú však aj ďalšie typy rozmerov. Veľmi pekne vyzerajú tašky so širokým dnom, pri ktorých sa dá okrem šírky a výšky voliť aj ich hĺbka.

Všetky bavlnené tašky sú značkové, ide o značky Westford-Mill, Jassz alebo Kimood v mnohých farbách. Sú preverené a skutočne kvalitné.

Kompletnú ponuku služieb nájdete na colorfactory.sk.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Chcete si nechať potlačiť firemný textil alebo napríklad plátené tašky? Vieme, kde vám pomôžu za skvelé ceny, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *