Pri ochorení i otázkach o zdraví vám pomôže lekár na telefóne

Doba ide dopredu a to, čo si mohli naši predkovia len predstavovať, alebo ich to ani vo sne nenapadlo, my môžeme v reáli zažívať. Napríklad máme možnosť namiesto návštevy skutočného lekára zvoliť pomoc lekára na telefóne. Ušetríme tým čas, peniaze za cestu a získame maximálne pohodlie. Možnosťou je aj online konzultácia.

 

Akých lekárov môžete kontaktovať?

Ide o kvalitných lekárov z rôznych kútov Slovenska. Vyberať môžete buď podľa kraja, kde lekár pôsobí, jeho mena alebo špecializácie, na ktorú je zameraný. To, kedy bude dostupný lekár na telefóne, o ktorého máte záujem, vidíte hneď pri prvom pohľade na jeho stručnú vizitku. Uvedené u neho môže byť, že nemá žiadny voľný termín, alebo je uvedený dátum, na ktorý sa môžete najskôr objednať.

Ostatne vidíte všetko dôležité – jeho meno, zameranie, hodnotenie pacientov, ktorí sa naňho obrátili pred vami, ich komentáre, aj koľko rezervácií u neho prebehlo za posledných 24 hodín, koľko pacientov si ho práve prezerá a kde sa reálne nachádza.

 

Vyberáme podľa zamerania

Pokiaľ sa pozriete, čo obnáša často vyhľadávaná alergológia Trenčín, nájdete skoro všetky ochorenia a dôvody, prečo ju môžu ľudia kontaktovať. Napríklad kvôli alergii na slnko, chlad, pele, prach, rastliny, zvieratá… Najčastejšie problémy a ochorenia sú astma, alergia, intolerancia potravín alebo histamínová intolerancia.

 

Ako sa objednať?

Keď kliknete na lekára, ktorého ste si vybrali, zobrazia sa vám všetky podrobné informácie k nemu. Rovnako sa dostanete aj ku kalendáru, prostredníctvom ktorého si rezervujte váš termín. Alebo uvidíte formulár, do ktorého napíšete vašu e-mailovú adresu, a lekár sám vás kontaktuje s návrhom možného voľného termínu.

Pozrite sa sami na webové stránky topdoktor.sk a uvidíte, aké ľahké je objednať sa k online lekárovi a vyriešiť svoj problém bez reálnej návštevy zdravotného zariadenia.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Pri ochorení i otázkach o zdraví vám pomôže lekár na telefóne, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *