Potrebujete novú žumpu v Bratislave alebo napríklad v Nitre? Poradíme, kde sa obrátiť

Ak ste sa ocitli v situácii, keď potrebujete novú žumpu, určite premýšľate, kde ju kúpite a ako ju domov premiestnite. Betónovú žumpu potrebujeme všade tam, kde nie je možnosť napojiť odpad z domu alebo chaty do obecnej kanalizácie. Zvoliť môžete z niekoľkých typov žúmp.

 

Prečo práve betónové žumpy

Možno sa vám to bude zdať na prvé zamyslenie zvláštne, ale betónové žumpy sú trvanlivejšie ako tie plastové. Je tomu tak preto, že tie betónové od spoločnosti Dobré žumpy, sú vyrábané z certifikovaného betónu a oceľovej výstuže. K žumpe dodáva aj certifikát o jej nepriepustnosti.

V porovnaní s plastovou variantou je betónová žumpa oveľa ťažšia, má väčšiu stabilitu, a tak nie je potrebné ju po usadení obetónovať. Rovnako tak u nej nehrozí, že vám s ňou pohne zemný tlak alebo podzemná voda, ako sa môže stať u tej plastovej.

Vďaka kvalitnému materiálu je veľmi odolná pred poveternostnými vplyvmi, ale aj pred mechanickým poškodením, keď po nej chodíte alebo jazdíte autom. Je však potrebné vedieť vopred, či bude na veko žumpy kladený nápor tiaže vozidiel alebo nie, a podľa toho vybrať jeho hrúbku.

Dopyt po nich je vysoký, a tak sa môžete pozrieť na mnohé žumpy Bratislava a iné realizácie na webe dobrezumpy.sk.

 

Vyberte vhodnú veľkosť

Medzi ponúkaným sortimentom môžete voliť jednokomorové žumpy, dvojkomorové žumpy, viackomorové žumpy alebo nádrže na vodu. Rovnako sa z nich dá zložiť priestranná pivnica vo veľkosti, ktorú potrebujete.

Nezabudnite si vybrať aj sortiment, ktorým môžu byť doplnené kvalitné žumpy Nitra, Trenčín aj Púchov, alebo v ďalších mestách Slovenska.

Za dopravu žumpy síce zaplatíte, ale v cene je usadenie žumpy hydraulickou rukou aj samotná práca. Vy len vykopete jamu a dno posypete jemným štrkom vo vrstve aspoň 3 cm. Neznie to skvele? Kontaktujte dobrezumpy.sk a dohodnite si realizáciu zákazky.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
Potrebujete novú žumpu v Bratislave alebo napríklad v Nitre? Poradíme, kde sa obrátiť, 10.0 out of 10 based on 1 rating

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *