Poďte si nakúpiť tonery v e-shope so skvelými cenami

Či už máte firmu, alebo tlačíte „len“ v domácnosti, s tým, ako zdražujú všetky pomôcky na tlač, sa tento stáva stále nákladnejší. Zvlášť, keď tlačíme vo veľkom, môže nás stáť tlač tisícky eúr. Poďte to zmeniť. V e-shope Printmania.sk môžete kúpiť mnohé tonery za úplne výborné ceny.

 

Tonery všetkých známych značiek

Či už potrebujete používané tonery Canon alebo iné, s veľkou pravdepodobnosťou ich tu nájdete. Konkrétne uvedené Canon tonery a náplne máte v tomto e-shope s u nich overenou kvalitou a testovaním všetkých produktov. Tonery sú tiež certifikované s označením ISO 9001 a 14001. S týmito náplňami môžete ušetriť až 75 % nákladov na tlač. Rovnako si môžete nechať poradiť s výberom správneho sortimentu prostredníctvom online chatu alebo telefonicky.

To isté platí, keď budete hľadať obľúbené tonery HP. Vyhľadávanie funguje úplne jednoducho, stačí, aby ste do modrého poľa hore na stránke printmania.sk vyplnili značku tlačiarne, jej typ a model. Potom už stačí iba kliknúť na butón „vyhľadať náplne“.

 

Rýchle a lacné dodanie objednaného tovaru

Pokiaľ si objednáte tovar za viac ako 5 euro, získate dopravu úplne zadarmo. Položky, ktoré má e-shop skladom, vám doručia do 24 hodín. Pokiaľ dokončíte svoju objednávku do 16:00 hod. v bežný pracovný deň, balík bude expedovaný ešte v ten istý deň v prípade, že si vyberiete dodanie objednávky kuriérom GLS.

E-shop sa pýši minimom reklamácií, čo svedčí o kvalite náplní a ich certifikácii ISO 9001. V celkovom objeme predaja patria reklamácii iba necelé 3%. Pokiaľ nastane pri tovare problém, je e-shop schopný ho ihneď vymeniť, alebo vrátiť zákazníkovi peniaze.

Vyskúšajte aj vy nákup v eshope printmania.sk, vyberte si náplne HP, IBM, Espon, Dell, Brother, Canon alebo iné a buďte spokojnými užívateľmi, ako mnohí pred vami.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *