Nakupujte kvalitné a čerstvé potraviny na Farmove.sk

Radi podporujete lokálnych farmárov, predajcov, výrobcov, chovateľov a ste tiež pre pomoc planéte tým, že sa snažíte nakupovať „bezobalovo“? V obchodoch máte vždy svoju tašku alebo prenosný košík? Zároveň chcete produkty zdravé, vypestované s ohľadom na prírodu? Tak to sa vám určite bude páčiť farmove.sk. Ide o spoločnosť, ktorá sa už od roku 2013 zaoberá rozvozom kvalitných potravín zákazníkom od farmárov, ktorí do svojej práce dávajú maximum.

 

Jednoduché, rýchle a zrozumiteľné nakupovanie

Nakupovanie s debničkami je pohodlné a ľahké. Stačí, aby ste zadali vaše PSČ. Je to dôležité preto, aby ste vedeli, čo je firma schopná vám zaistiť a priviezť. Zatiaľ nedodáva kompletný sortiment do všetkých oblastí Slovenska. Vďaka zadaniu PSČ ihneď uvidíte, čo je pre vašu oblasť dostupné. Pokiaľ už máte účet, stačí sa prihlásiť.

Následne si vyberiete z pripravených debničiek. Buď si môžete pozrieť všetky pripravené debničky, alebo si zostavíte svoju vlastnú. Nakúpite ako v akomkoľvek inom e-shope.

Následne tovar objednáte a do e-mailu vám príde potvrdenie o objednaní debničky. Potom už len zostáva vyzerať vodiča s vašou debničkou podľa miest a termínov doručenia.

 

Pestrý a bohatý sortiment

Tovar, ktorý tu zoženiete, je skutočne rozmanitý. Vybrať si môžete mnohé cestoviny, napr. pšeničné, amarantové, ryžové, cicerové, šošovkové a ďalšie.

Na svoje si prídu aj tí, ktorí majú radi alebo potrebujú sójové produkty a zdravý tofu syr. Konkrétne tofu je vyrobený na Slovensku, a kúpite tu aj lokálny humus. Nechajte sa nalákať na vegán kebab, alebo ďalšie typy vegánsky syrov.

Nechýbajú samozrejme rôzne druhy zeleniny, ovocia, huby, bylinky, tiež mäso a údeniny, chladené produkty, pečivo, nápoje, tovar pre deti, trvanlivé produkty…

Pozrite sa na farmove.sk, kde sa tak dobre nakupuje. Vhod vám určite príde aj blog a recepty.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Pridaj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *